II. třída – 8. kolo: SK Pavlíkov – FK Hředle 1:1 (0:0) – (Samson – Došek) – p.k. 3:2 – rozh. Pánek, FC Jesenice – Sp. Lužná 4:2 (3:0) – (Šťastný 2, Jeníček, Kotek – Husák, Fronk), Oh. Městečko – FC 05 Zavidov B 3:0 (2:0) – (Makarský, Blabla, Bestajovský M.), PO Olešná – ČL Kolešovice A 1:2 (0:1) – (Polášek M. – Daniš, Ridzoň), So. Sýkořice – So. Janov 0:2 (0:2) – (Černý, Peták), SK Lány – FK Kněževes 2:1 (1:0) – (Reichl 2), SK Lišany – SK Senomaty 0:3 (0:1) – (Mácha 2, Klouček).
1. FC Jesenice ⋌8 8 0 0 28 : 7 24
2. FK Hředle ⋌8 7 1 0 17 : 4 22
3. Oh. Městečko ⋌8 7 0 1 24 : 6    21
4. PO Olešná ⋌8 5 0 3 19 : 12 15
5. FK Kněževes ⋌8 5 0 3 17 : 12 15
6. SK Senomaty⋌ 8 4 0 4 16 : 11 12
7. ČL Kolešovice⋌ 8 4 0 4 15 : 13 12
8. FC 05 Zavidov B⋌ 8 4 0 4 14 : 14 12
9. Sp. Lužná ⋌8 3 0 5 15 : 18    9
10. SK Pavlíkov ⋌8 2 1 5 13 : 29    8
11. So. Janov⋌ 8 2 0 6 13 : 19    6
12. SK Lány ⋌8 1 2 5 12 : 22    6
13. SK Lišany ⋌8 1 1 6    6 : 26    4
14. So. Sýkořice⋌8 0 1 7    8 : 24    2

III. třída – 8. kolo: So. Pustověty – Sp. Řevničov 3:2 (2:1) – (Šimon, Šarankievič, Sixta), So. Petrohrad – B. Rynholec 1:3 (1:2) – (Kovář), SK Rakovník B – T.J. Roztoky 4:0 1:0) – (Plaček 2, Červený, Cibulka), TJ Čistá – TJ Šanov 6:0 (2:0) – (Blecha M. 2, Jopa L., Plincner, Votroubek J. ml., Votroubek R.), B. Lubná – SK Lány B 2:1 (1:1) – (Varyš 2), So. Kroučová – Sj. Chrášťany 3:3 (2:1) – (Škutchan st., Eisenstein, Mayrich), So. Branov – Ol. Rakovník 3:3 (3:2) – (Bechner, Kopejtko, Zelenka).
1. SK Rakovník B ⋌8 8 0 0 35 : 6    24
2. Ol. Rakovník ⋌8 7 1 0 46 : 16 23
3. So. Branov⋌ 8 6 1 1 22 : 13 19
4. TJ Čistá⋌ 8 5 1 2 24 : 16 16
5. B. Lubná ⋌8 4 3 1 17 : 12 16
6. Sj. Chrášťany ⋌8 3 3 2 15 : 20 13
7. So. Pustověty ⋌8 4 0 4 17 : 18 12
8. So. Kroučová ⋌8 2 3 3 15 : 25 12
9. B. Rynholec ⋌8 3 0 5 12 : 22    9
10. SK Lány B ⋌8 2 1 5 18 : 19    8
11. T.J. Roztoky ⋌8 1 2 5 12 : 20    6
12. Sp. Řevničov ⋌8 1 1 6 11 : 18    4
13. So. Petrohrad⋌ 8 1 0 7 12 : 29    3
14. TJ Šanov⋌ 8 1 0 7    9 : 31    3

IV. třída – 6. kolo: ČL Kolešovice B – FK Kněževes B 3:2 (2:2) – (Kučera J. 3 – Čihař, Miksa), So. Panoší Újezd – TJ Slabce 1:2 (0:2) – (Polcar M.), So. Ruda – FK Kounov 3:1 (1:0) – (Novotný, Vojanec, Pondělíček – Amler F.), PO Olešná B – SK Oráčov 1:1 (0:1) – p.k. 2:1 rozh. Prchal – (Pavlíček T. – Takács), So. Srbeč – FC Hořesedly 4:5 (2:1) – (Svítek 4).
1. TJ Slabce ⋌6 4 1 1 23 : 8    14
2. SK Oráčov⋌ 6 4 2 0 13 : 8    14
3. So. Srbeč ⋌6 4 1 1 25 : 14 13
4. PO Olešná B ⋌6 3 1 2 19 : 19 11
5. ČL Kolešovice B⋌ 6 3 0 3 17 : 12    9
6. FC Hořesedly⋌ 6 3 0 3 16 : 21    9
7. FK Kounov⋌ 6 2 1 3 19 : 22    7
8. So. Ruda⋌ 6 2 0 4 17 : 22    6
9. FK Kněževes B⋌ 6 1 1 4 14 : 24    5
10. So. P. Újezd⋌ 6 0 1 5 10 : 23    2