Ženy v poháru končí

Příbram – Do 2. kola Poháru KFŽ vstoupily FK Rakovník na hřišti třetiligové Příbrami

12.11.2015

FK Rakovník - Mladá Boleslav 5:1Foto: Foto: Deník/Bianka Joglová

1. FK Příbram – FK Rakovník 2:2 (1:1), pk. 5:4

Začátek zápasu rakovnické hráčky jako vždy prospaly a hned ve druhé minutě dostaly branku po nedůrazu třech hráček na pravé straně – 1:0. Hra byla plná nepřesností, které vedly k jedné chybě za druhou a neefektivnímu nakopávání míčů. Naštěstí Bezchlebová v 37. minutě potrestala chybu domácí brankářky a vyrovnala – 1:1.

Do druhého poločasu nastoupil rakovnický tým se dvěma změnami, které přinesly výrazné zlepšení hry. Domácí fotbalistky byly přišpendleny na vlastní polovině, vytvořené šance však hostující hráčky nevyužily. Jen Bezchlebová šla třikrát sama na branku, ale vždy zvolila špatné řešení. Známé pravidlo 'nedáš, dostaneš' se uplatnilo v 84. minutě, kdy nehlídaná domácí hráčka vymetla šibenici – 2:1. Dvě minuty před koncem konečně vyšla kombinační akce s gólovou tečkou Slavíkové – 2:2. V následné penaltové loterii se rozhodovalo až v šesté sérii, kdy na minelu Jedličkové odpověděla s přehledem domácí hráčka.

„První poločas to byla z naší strany opět hrůza a domácí nás pěknou rychlou kombinací jasně přehrávali. Ve druhém poločase jsme zpřesnili přihrávky, začali kombinovat a konečně hrát fotbal. Jasně jsme ovládli hřiště a tlačili se do brány. Bohužel opět jsme neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Zaslouženě tak postupují domácí hráčky," uvedl trenér FKR Milan Klos.

FK Rakovník: Horáčková – L. Churanová, Stránská, Králíková, Ajksnerová (46. Slavíková) – A. Churanová (46. Jedičková), Dubcová, Novotná, K. Roubíková – Bezchlebová, Rubešová.

Autor: Josef Rod

12.11.2015 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – čtvrtek 14. prosince 2017

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Na letošní Pohodě V Brance panovala vánoční atmosféra i slunečné počasí. Ale hlavně pohoda.
45

V Brance opět zavládla pohoda

Hledá se lupič světel za tisíce. Ukradl je ze školy

Nové Strašecí – Nezvanou návštěvu zažila minulý víkend Základní a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí. Bohužel ani jí se nevyhnulo řádění zlodějů. Že některé věci z uzamčeného skladu chybí, si v pondělí ráno všiml jeden ze zaměstnanců, který případ nahlásil novostrašeckým strážníkům.

FOTOGALERIE: Česko zpívá koledy 2017 na Rakovnicku

Rakovnicko - Společné zpívání koled si již po několikáté nenechali ujít v Zavidově u kapličky, kam s dobrou náladou přišli také klienti Domova Domino. A skvělá atmosféra panovala i při zpívání v Čisté u vánočního stromečku. Děti k němu přišly rovnou ze školy, kde si odpoledne vyráběly betlémy.

Videosouhrn SPECIÁL: Česko zpívalo koledy. Podívejte se

Ve stejnou chvíli zpívalo neuvěřitelných 125 tisíc lidí po celé zemi stejné vánoční koledy. Přinášíme vám speciální vydání videosouhrnu, díky kterému budete moci nasát vánoční atmosféru z mnoha míst najednou.