Olympie Rakovník – FK Sedčice 3:1 (1:0)

Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, kdo převezme otěže zápasu a bude udávat tempo. Olympie Rakovník si vytvořila mírnou převahu a snažila se usadit na sedčicské polovině hřiště. Olympie se ujala vedení především díky zkušeným hráčům Asníkovi a Benešovi. Prvně jmenovaný se postavil k rohovému kopu, načechral míč do pokutového území a nabíhající Beneš vyskočil ze vše nejvýše – 1:0. Radost domácím zkazilo zranění Čestmíra Kopřivy, kterého tak musel v brance vystřídat Zdeněk Šmíd. Olympie přesto i nadále ohrožovala branku hostí, zejména pak projektily Asníka, Reka a Beneše hodně zaměstnávaly hostujícího brankáře. Hosté zlobili domácí obranu jen ojediněle, ale když už zahrozili, byla z toho gólová šance.

V druhém dějství se hra poněkud vyrovnala, ale i přesto bylo k vidění několik skvělých momentů. Olympie se snažila vstřelit pojistku, Sedčice chtěly smazat rozdíl jedné branky. Pro diváka to byl dosti líbivý fotbal. Olympie Rakovník se přece jen dočkala. V šedesáté minutě rozvlnil sedčicskou síť podruhé útočník Drvota. Hostujícímu týmu se sice podařilo dvoubrankový náskok stáhnout na rozdíl jedné branky, Od té doby měli hosté trochu navrch, ale zkušenost domácích hráčů nedovolila hostům srovnat. Naopak to byli domácí, kteří udeřili potřetí. Ve skrumáži v sedčicském pokutovém území se nejlépe zorientoval Kyselka, jenž tak uzavřel skóre zápasu na konečných 3:1.

Olympie Rakovník: Kopřiva (5. Šmíd) – Cír – Novák, M. Rek, Křováček – Šuléř, Asník, M. Beneš, Kolář – Andrlík, Drvota. Střídali: Pech, Kratochvíl, Kyselka, Uher.
Trenér: Jan Bechyně