FKR byl přihlášen do kategorie mladších žáků, kteří se v hale střídali se staršími, kteří hráli v samostatné kategorii. Ze sedmi týmů se rakovnická děvčata nakonec radovala z pátého místa, které jim bylo hezkou odměnou za první zkoušku v hale.

Z přihlášených osmi oddílů nepřijel Sokol Košťany, který byl ve skupině s FKR, proto se hrály ve skupině jen dva zápasy. V prvním duelu chyběla rakovnickým slečnám brankářka, která přijela později, a tak se mezi tyče musela postavit překvapená Hájková z pole.

Prohra 7:0 nad Tuchořicemi byla vysoká, ale holky nastoupily s nadšením i do druhého zápasu, kde je čekal velice silný Chomutov.
I přes velkou snahu ubránit rychlé a technické fotbalisty skončilo utkání porážkou 10:1. Rakovnickou jedinou branku vsítila z pokutového kopu Černá.

O umístění se holky střetly s Lubencem a dalo se hovořit o úplně jiném stylu hry. Celá hala fandila Rakovníku, jakožto jedinému ženskému týmu a zodpovědná obrana s podporou útočních řad a kvalitním výkonem brankářky Horáčkové dovedla svůj tým k remíze 0:0.

O vítězi duelu rozhodovaly tři penalty. První kopali lubenští a proměnili, Černá vymetla šibenici a srovnala. Na druhém kopu protihráče si dala záležet Horáčková a penaltu chytila. Následující kop Štillerové šel ale vedle.

Třetím kopem se nechtěli kluci ponížit a bylo na Vágnerové, zda promění. Ta se nemýlila a postarala se tak o další čtvrtý kop. Jelikož hráč Lubence kopl vedle, neměla Monhartová co ztratit a napodobila kop Černé a též vymetla šibenici. Velká radost rakovnických hráček z pátého místa byla odměněna medailemi, pohárem a nějakými sladkostmi.

„Bylo to hezké premiérové představení holek. Škoda, že nepřijely Košťany a hráli jsme jen tři zápasy. Za první utkání děkuju Hájkové, která si stoupla do brány a i když jsme dostali více gólů, než kdyby chytala Horáčková, tak jsem ráda, že se obětovala. V druhém zápase jsem čekala, že dostaneme lekci, Chomutov hrál výborně a holky se teprve seznamují s taktikou bránění.

Ale poslední zápas bylo vidět markantní zlepšení, podržela nás hodně gólmanka a při penaltách jsem měla opravdu nervy. Dát ze čtyř kopů tři je velmi dobré a celkové páté místo je velký úspěch. Chtěla bych poděkovat všem týmům, které nám fandily a vytvořily tak moc hezkou atmosféru. Za bojovnost a chuť vyhrát alespoň jeden zápas zaslouží hráčky velkou pochvalu,“ zhodnotila první halový turnaj trenérka Bianka Joglová.

FK Rakovník: Horáčková – Černá, Štillerová, Vojtěchová, Nováčková, Kopecká – Hájková, Vágnerová, Monhartová, Švarcová, Drexlerová, Paulová.