„Našeho vítězství si velice vážíme, neboť se zrodilo proti jednomu z nejlepších mančaftů, který u nás v poslední době hrál, a o to je to vítězství cennější," řekl zavidovský lodivod, podle nějž bylo důležité, že jeho tým přečkal první poločas bez inkasované branky.

„První poločas byl soupeř jednoznačně lepší. Všenory mají velice kvalitní tým podpořený dvěma exligovými fotbalisty. I když kluci nehráli špatně, hosté nás přehrávali ve všech směrech. V první půli nás dvakrát podržel gólman Kukla a tak jsme jen horko těžko ubránili bezgólový výsledek."
Domácí se nakonec po změně stran probudili a dočkali se i gólů. První branku měl na svědomí Vanický, jenž hlavou zužitkoval centr Ryšlavého. V 63. minutě se po závaru před hostující brankou prosadil Ždánský a výhru pečetil krásnou střelou z trestného kopu Ryšlavý.

„O přestávce jsme si řekli, co musíme zlepšit, aby se obraz hry trochu změnil, což se nám zaplaťpánbůh podařilo. Začali jsme více běhat a napadat, čímž jsme soupeře v horku, které panovalo, trošičku udolali a výsledkem bylo vítězství 3:0," byl spokojen Jaroslav Hamouz.