O post v ideální sestavě podzimní části okresního přeboru se mohli ucházet pouze ti fotbalisté, kteří se během podzimní části objevili alespoň dvakrát v sestavě kola. Nakonec tedy bylo nominováno 48 fotbalistů.

V kategorii brankář jste vybírali z celkem sedmi brankářů. V této kategorii postačilo, pokud se jméno dotyčného gólmana objevilo v sestavě kola alespoň jednou.
Do redakce dorazilo nakonec 158 kuponů. Nejvíce hlasů posbíral v kategorii brankářů Ladislav Rác z Lužné. Ten sice již několikrát oznámil konec své bohaté aktivní kariéry, ovšem v nouzi nenechal svoji Lužnou na holičkách. V případě potřeby neváhal, přivezl si výstroj a postavil se mezi tři tyče. Stál také u senzační výhry Lužné na hřišti rezervy SK Rakovník.

V ideální jedenáctce podzimní části, a to hráčů v poli, jsou jména nejen zkušenějších borců, kteří mají za sebou působení ve vyšších krajských fotbalových soutěžích, ale také talentovaní mladíci, kteří teprve na svoji slávu čekají a kteří by jednou mohli být vůdčími osobnostmi svých klubů.

A jaké je tedy složení zbylých členů sestavy?
Ideální obranná linie podle čtenářů Rakovnického deníku je ve složení M. Krejčí, M. Chládek, L. Hájek, J. Melč. Záložní řada je pak trojčlenná, a to ve složení M. Zuda, M. Fojtík, K. Hrubý. Čtenáři pak vybrali tři útočníky: J. Vávru, J. Číhaře a J. Vejvodu.

Všichni členové ideální jedenáctky obdrží od redakce pamětní předměty.

Pro domluvení předání ceny v redakci kontaktujte, prosím, sportovního redaktora Josefa Roda 724 538 788, josef.rod@denik.cz. Děkujeme.