V neděli sehrála Mšec přípravný zápas se Stochovem, který je v okresním přeboru Kladenska na druhém místě a také útočí na postup. Zápas by byl býval vyrovnaný, kdyby se domácí nedopustili individuálních chyb a v neposlední řadě se jim během 50 minut nezranili čtyři hráči. Díky tomu museli dohrávat dokonce v devíti.

A právě poslední čtvrthodina byla domácím osudná. Během ní totiž inkasovali čtyři branky a totálně se rozpadli. Prvních dvacet minut utkání byli domácí lepší a Stochov se do hry nedostal, pak přišla chyba Vančury, který nesmyslně odevzdal míč do středu na vápno a bylo to 0:1. Až do 70. minuty se stav neměnil a stále se hrálo nahoru domů s tím, že Stochov se domácícm vyrovnal a hrál velmi dobře.

Jako první se zranil Trkal – nejspíš svalový dlouhodobý problém, k němu se přidal Vainar, kterému selhalo koleno. Pak hřiště opustil Zeman, který měl bolesti v kotníku, a nakonec nedohrál ani Petrus, kterému opětovně píchalo ve sešroubovaném kotníku. Delší dobu je také zraněn kapitán Petr Neužil. Zatím není úplně jasné, kdo bude chybět na první zápas 27. března, který Mšečtí hrají doma s Olešnou.

„Nevím, co k tomu říct, posledních 15 minut bylo hrozných, jednak herně a jednak mě mrzí, že se nám čtyři další zranili,“ neměl moc slov trenér Roman Rosenbaum.

Sokol Mšec: Tomeš - Janoušek, Janota, Petrus, Vančura (Urbanovič) - Seman, Vainar, Ducár, Tichý - Zeman, Trkal (Maršík). Trenér Roman Rosenbaum.