Trabant klub Nesuchyně uspořádal už po několikáté retro oslavu 1. máje. Akce se konala v Mutějovicích, neboť se na ní podílel i místní sbor dobrovolných hasičů.

Začalo se tradičně spanilou jízdou veteránů ze Hředel do Mutějovic. K vidění tam byla spousta policejních aut, vojenských gazíků, sovětských vozidel Volha a Žiguli, ale také klasické veterány, se kterými si majitelé dali nepochybně spoustu práce.

Program začal v Mutějovicích za sokolovnou požárním útokem mladých hasičů z jednotky Sboru dobrovolných hasičů Nesuchyně. Po úspěšném požárním útoku vystoupil divadelní a pěvecký spolek Berušky a Barušky. K oslavám přispěl také Velociped Bicykl klub z Kolešovic. Během projíždění po hřišti Ctirad Mrzena zajímavě popisoval historii každého jízdního kola. Jelikož se Oldřichu Krejčímu, který celé odpoledne připravil, podařilo sehnat sponzory, přispěly k oslavám také retro ceny. Během oslav si lidé mohli koupit za desetikorunu například chléb se sádlem a cibulí, párek s hořčicí nebo koláče a pivo.


Milan Nehasil