„Kluky musím pochválit. Po dlouhé době hráli podle mých představ. Za to bych jim chtěl poděkovat, bohužel měli ale smůlu a nepadalo to tam,“ krčil rameny po nešťastné prohře kouč Tomáš Veselý.

Jeho svěřenci začali velice dobře a ujali se vedení, když se střelou od modré prosadil Veselý. Benátky však zanedlouho vyrovnaly. Poté se hrál velmi důrazný hokej plný osobních soubojů, když navrch měli domácí borci, kteří za celý zápas vyslali na brankáře přes třicet střel, zatímco hosté pouze osm.

V cestě jim ovšem stál vynikající Král, který je přiváděl doslova k šílenství. „Předvedl opravdu výborný výkon, navíc měl i štěstí. Nám se naopak odklonilo a je to škoda, protože kluci opravdu makali a výhru si zasloužili. Bohužel, takový je hokej,“ povzdechl si Veselý.

Vítěznou branku vstřelily Benátky dvě minuty před koncem. Domácí odvolali brankáře a sahali po vyrovnání, ale netrefili ani poloodkrytou klec.

HC Rakovník B – HC Benátky nad Jizerou B 1:2 (1:1,0:0,0:1)
HC Rakovník B: Bendl – Zýka, Burgr, Staněk, Prask, Kohout – Veselý, Zikmund, O. Gebhart, M. Gebhart, Prokop, Grill, Havlíček, Truksa, Klauz, T. Gebhart.