Starší žákům se nepovedla především první část, která rozhodla o konečném výsledku. Rakovničtí ji prohráli 0:4, když většinu gólů inkasovali těsně před pauzou. V dalším průběhu už se hra trochu srovnala a i domácím se podařilo jednou skórovat. Berounští si z Rakovníka odvezli výhru 7:1. „Kluci z Berouna byli lepší, což se podle postavení v tabulce dalo čekat. První třetina, v níž jsme udělali pár chyb, nakonec rozhodla. Ve zbylých dvou třetinách se to sice trochu srovnalo, ale to bylo i tím, že hosté byli nedisciplinovaní,“ zhodnotil zápas zastupující trenér Petr Staněk.

Před staršími žáky sehráli podobný duel jejich mladší kolegové. Prohráli jednoznačně 1:10, když jedinou branku vstřelil Matěj Pelikán. „Berounští kluci byli herně úplně někde jinde. My jsme sice nehráli špatně, ale máme tam určité nedostatky, takže proti týmům první čtyřky neumíme zahrát. Jinak jsme ale pár šancí měli, bohužel jsme je nevyužili. Kluky jsem i pochválil, snažili se, makali celý zápas a i když tomu výsledek moc neodpovídá, tak to prostě je,“ byl upřímný kouč mladších žáků Luděk Liprt.

Ti hrají poprvé nejvyšší krajskou ligu a podle Liprta si pomalu zvykají. „Myslím si, že můžeme být asi spokojení. Jsou zápasy, hlavně se slabšími týmy, které jsou hratelné a tak kluci makají víc, protože ví, že mají na výhru. Ale třeba se kousli i proti Spartě, kterou porazili. Je to ale jako na houpačce. Nemáme takový výběr, jako jiná mužstva a hrajeme s tím, co je. Jde to však postupně nahoru a já jsem se sezonou spokojen,“ dodal.

HC Rakovník starší žáci: Růžička – Lev, Šabada, Michal, Staněk, Vostárek, Bodinger, Vlasjuk,Vondráček, Pokorný, Ruchař, Drsek.

HC Rakovník mladší žáci: Hejda, Ambrožewicz, Bestajovský, Bureš, Icha A., Icha D., Icha M., Javůrek, Kopelent, Liprt, Lochovský, Lukeš, Opat, Pelikán, Rosa, Šnídl.