Tým se skládá jednak z bývalých hokejistů, ale také z herců, moderátorů a zpěváků a také z amatérů. Celá show je sice hokejová, ale je to především show pro diváky. Nehraje se tedy v plném nasazení, nehraje se do těla. Bude se hrát klasicky 3 x 20 minut a v průběhu hokeje a o přestávkách proběhne doprovodný program – vstupy, legrace, soutěže, vystoupení apod.

Během show budou mezi diváky chodit hostesky a prodávat reklamní předměty HC Olymp s tím, že k předmětu dostane každý lístek s číslem a tím má šanci zúčastnit se ještě i soutěže o zajímavé ceny. Cena bude 100 Kč a celá částka se vloží do zapečetěné putovní kasičky nadace NROS – za účelem podpořit charitativní projekt KUŘE – pomozte dětem.

„Jedná se o výjimečnou akci, finančně náročnou, kterou pořádáme hlavně pro širokou veřejnost. Naším cílem není na akci vydělat, ale také nechceme skončit ve ztrátě. Vaše pomoc může rozhodnout o úspěchu akce. Všichni si pamatujeme na poslední akci tohoto druhu, která se stala daleko nejnavštěvovanější akci v historii," řekl k exhibici předseda HC Rakovník Jaroslav Gebhart.

Po skončení celé show bude následovat autogramiáda.