Stadion Kutná Hora – HC Rakovník 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)

K utkání odjeli ve dvanácti hráčích a s cílem získat první vítězství venku. Pro konečný úspěch byla rozhodující první třetina, ve které dali hosté dvě branky, obě po samostatných průnicích před kutnohorskou branku. Ve druhé třetině zvýšili rakovničtí hráči už na 0:3 a vypadalo to, že utkání v poklidu dohrají. Poměrně přísný rozhodčí však často trestal a domácí se v přesilovkách chytli. Ještě před druhou přestávkou snížili na 1:3, a tak se poslední část hry stala ještě tvrdým soubojem o body. Rakovničtí se museli hodně bránit, vylučování ale bylo na obou stranách. Druhou branku dali domácí v přesilovce pěti proti třem šest minut před koncem zápasu. Jednogólový náskok ale hosté velkou obětavostí ubránili i přesto, že dvě minuty před koncem museli jít znovu do oslabení čtyř proti pěti. V soutěži postoupili na sedmé místo mezi dvanácti účastníky, jejich soupeř zůstal poslední.