Zajímavou pozvánku pro hokejové fanoušky přinesl na předposlední den roku 2007 oddíl ledního hokeje HC Rakovník. Jeho družstvo dorostenců, účastník krajského přeboru, si totiž zahrálo proti soupeři z Kanady, celku Waterdown Warriors. Kanaďané v první třetině naplno využili domácí ostych a vyhráli ji 0:3. Ve druhé části to ale byli rakovničtí mladíci, kdo diktoval průběh hry a dvěma brankami snížili na poměr 2:3.

Na začátku třetí třetiny ještě dokázali srovnat na 3:3, ale pak už to byli jehom hosté, kdo síť za gólmanem Bazikou rozvlnil. I přes prohru připravili dorostenci HC Rakovník svým fanouškům pěkné hokejové loučení se starým rokem 2007. Na našem snímku z konce druhé třetiny utkání vzali do kleští kanadského kapitána Josha Else rakovničtí Miroslav Polívka (9), Filip Klenot (3) a Jiří Fuksa (7)