HC Rakovník - Spartak Vlašim 2:11(0:4, 0:6, 2:1)
Mladší žáci museli doplnit kádr z ještě mladší kategorie čtvrtých či pátých tříd, což kvalitě výkonu samozřejmě nepomohlo. Proti nim nastoupil na rakovnický led jeden z favoritů soutěže – druhý tým tabulky aspirující se ztrátou jediného bodu na prvenství. Na výkonu obou družstev bylo odlišné pořadí v tabulce skutečně hodně znát. Hosté nenechali nikoho z přihlížejících na pochybách, že přijeli do Rakovníka nejen zvítězit, ale také si vylepšit gólové skóre. Přesto, že domácí bojovali seč jim síly stačily, bylo to po první třetině jasně 0:4 pro hosty. Výrazný debakl domácího týmu měla naznačit již druhá třetina, kdy domácí dostali dalších šest gólů. V poslední třetině hosté ale trochu polevili a domácí toho využili nejen k odvrácení příliš velké porážky, ale také ke dvěma gólovým úspěchům Vopravilové a Povolného. Dvě branky alespoň trochu kosmeticky zkorigovaly výsledek. Rakovník se i přes porážku udržel na 12. místě, ovšem oba týmy za ním – Cheb a Jablonec, mají o zápas méně.

Branky: Vopravilová, Povolný. Nahrávky: Staněk.

HC Rakovník: Sýkora - Povolný, Šíma – Cajthaml, Havlíček - Vopravilová, Truksa, Kreps - Krejčí T., Krejčí J., Staněk – Noll.

Trenér: Marián Turek.

AUTOR: Sláva Pilík