Letos se do turnaje, který již pošesté v řadě pořádal Jiří Fůs, přihlásila čtyři družstva - dorost HC Rakovník, Piváti Průhon, Kralovice a Rakona. A boje o putovní pohár měly všechny atributy toho nejlepšího hokeje.

HC Rakovník dorost - Kralovice 2:2

V prvním duelu se setkali hráči rakovnického dorostu a Kralovic. V pěkném svižném utkání se nakonec usadila na světelné tabuli remíza 2:2.

Piváti Průhon - Rakona 5:0

Ve druhém utkání pak nastoupili ambiciózní Piváti Průhon v prestižním duelu proti Rakoně. V polovině dvacetiminutové hrací doby (utkání se hraje na 20 minut čistého času, turnaj systémem každý s každým) vedli Piváti už 4:0, v závěrečných minutách však ve svém tlaku polevili a soupeř jim za to připravil několik horkých chvilek před průhonským brankářem. Rakona však nechávala svého strážce svatyně - jinak brankáře žáků HCR - bez barikády obránců, a Piváti tak navýšili skóre ještě o jeden zásah.

Piváti Průhon - Kralovice 1:2

Prohrou s Kralovicemi si Piváti zkomplikovali život a naopak soupeři stouply naděje na bednu vítězů.

HC Rakovník dorost - Rakona 5:0

Druhou pětku do své sítě dostala Rakona od hokejového mládí HC. Medaili by jí už přinesl jedině zázrak.

Rakona - Kralovice 2:0

Skvělá hra směrem dopředu a jedinečné bravurní zákroky jedenáctiletého gólmana Jakuba Sýkory přinesly Rakoně alespoň jedno turnajové vítězství. Utkání bylo hodně vyrovnané a pravidelně se hra střídala před oběma brankami. Za strážení svatyně si Sýkora vysloužil ocenění nejlepší brankář turnaje. A naprosto právem!

SK Rakovník dorost - Piváti Průhon 1:4

To nejlepší nakonec. Piváti museli bezpodmínečně vyhrát, dorostu by stačila na zlato remíza. Průhon také začal zostra, už ve druhé minutě šel do vedení 0:1. Pak ale ztratil přesnost ve své koncovce, a také střed pivátské obrany nedokázal rázněji čelit prudkým brejkům dorosteneckého útoku. Stav na ukazateli se začal otáčet, až se zastavil na 4:1. Smůla Průhonu se naplno projevila v čase 17:53, kdy byl vyloučen obránce s číslem 66 a dorostenci hráli přesilovku. Tu však nedokázali využít, ale vítězství 4:1 na pohárový triumf bohatě stačilo.

Konečné pořadí:

1. HC Rakovník dorost, 2. Kralovice, 3. Piváti Průhon, 4. Rakona.