Informace do tabulky krajský hokejový svaz začal zapisovat od sezony 2004 – 2005 a až do sezony 2006 – 2007 platil takzvaný dvoubodový systém, to znamená, že za výhru se přidělovaly dva body, za nerozhodný výsledek jeden bod. Od sezóny 2007 – 2008 se používá tříbodový systém. Za výhru v normální hrací době se udělují tři body, za výhru v prodloužení dva body a za prohru v prodloužení jeden bod.

Stejně jako HC Rakovník je stálým účastníkem tým Velkých Popovic, oba kluby se tak řadí k stálým účastníkům. Během šesti sezón odehráli Rakovničtí 128 utkání, z toho jich 63 vyhráli v normální hrací době, deset v prodloužení, jedenáctkrát hráli nerozhodně. Na kontě mají Rakovničtí také 43 porážek a tři prohry v prodloužení s vyrovnaným skórem 575:465. Celkem posbírali hokejisté HC Rakovník 195 bodů, tedy o dvacet méně, než rival z Velkých Popovic.