Dnes se hraje doma, jiný led, jiné rozměry. Především ty dělali hostům velké problémy, protože tak velké střední pásmo se jen tak nevidí. Domácí borce budou také povzbuzovat diváci, protože  se jim hráči zatím vždy odměnili pěkným výkonem, o čemž svědčí i fakt, že doma neprohráli.

V Budějovicích nebyly tři defenzivní opory, což také mohlo sehrát svoji roli, ale zatím není úplně jasné, jak to bude vypadat dnes…

„Já vám zatím nemohu říct, kdo bude a kdo ne, protože to sám nevím. Ondra Nosek by měl být, ten s námi v Budějovicích nebyl, dál už ale můžeme jen spekulovat. Kapitán Tomáš Douda má stále problémy s krční páteří, tak uvidíme, jestli bude fit, laboruje s ní v podstatě už celou sezónu. Otazník visí nad Hegenbartem i Křížem…," poskytl alespoň částečné informace vedoucí týmu Vladimír Soukup.

Rakovník svého soupeře vůbec nezná. Známe jen výsledek z prvního zápasu proti DS Č. Budějovice, který je velmi překvapivý, protože Lomnice nakonec zvítězila 6:4, i když to tak v průběhu vůbec nevypadalo.

„Je to záhada, ale takový je hokej. Koukal jsem, že Budějovice vedly 4:1, ale Lomnice to pak ve druhé třetině otočila a ještě vyhrála. To musel být uragán. Navíc musím uznat, že David servis nemá špatný tým, bude to zajímavé," doplnil Soukup, který také poznamenal, že Lomnice hrála mimo své soutěže také Pražský přebor, aby měla na kontě víc zápasů.

„V Praze si vedla Lomnice celkem dobře, skončila druhá za Hvězdou Praha, uvidíme, jak se vytáhne na nás. Já doufám, že přijde hodně diváků, i když je to v týdnu, a sejdeme se v co nejlepším počtu."

Přijďte fandit v hojném počtu! Komu to nevyjde, bude si moct přečíst průběh zápasu v pátečním tištěném vydání.