Pětice středečních utkání už ale definitivně určila osmičku účastníků pro play off. Vítězem základní části se staly Velké Popovice, které se ale na vítězství s Královým Dvorem hodně nadřely. Druhé místo si posílila Jesenice, která vyhrála v Kralupech. Třetí Rakovník sice doma porazil Ml. Boleslav B a má stejný počet bodů jako Jesenice, ale vzájemná utkání hrají do not Jesenice.

Slánští Lvi zase doma deklasovali Vlašim a posunuly se tak před Mladou Boleslav, což jim dává možnost zahájit play off právě v Boleslavi, zatímco odveta se bude hrát ve Slaném. Uspěli i hokejisté Příbrami, kteří braly tři body na ledě HC Žabonosy. A protože Kralupy doma neuspěly, zůstala Příbram šestá a play off zahájí doma v sobotu s Rakovníkem.

Poslední místo pro play off si i přes debakl ve Slaném udržela Vlašim, když Žabonosy ani při pětiminutové power play nestačily na Příbram.

V. Popovice – Králův Dvůr 2:0
Domácí vlétli na hosty jako tajfun, ale prosadit se dokázali až v 17. minutě. Hosté, vědomi si ještě šance play off, v dalším průběhu utkání vzdorovali, vytvořili si i šance, ale gól nedali. Přežili i v poslední třetině oslabení 3 na 5, ale nakonec se puk otřel o Víznerovu brusli a zapadl do branky hostů.
Branky: Culka, Vízner. Rozhodčí: Čáp – Formánek, Vondráček. Vyloučení: 8:8. Třetiny: 1:0, 0:0, 1:0.

Rakovník – Ml. Boleslav B 3:1
Hosté začali dobře, od úvodních minut domácím toho příliš nedovolili a sami šli nakonec do vedení. Jak se ale ukázalo byla to jejich první a poslední trefa. Ve druhé a třetí třetině střílel góly jen Rakovník.
Branky: Ságner, Karel, Douda – Christov. Rozhodčí: Novák – Mrázek, Pacovský. Vyloučení: 9:6. Využití: 1:1. Třetiny: 0:1, 1:0, 2:0.

Lev Slaný – HC Vlašim 10:1
Slánští hokejisté si před play off s chutí zastříleli. K vidění byl útočný hokej s jasnou převahou Lvů. Po dvoubrankovém vedení v první části se rozstříleli ještě více a Vlašimi tak nastříleli deset branek.
Branky: Eitler 4, Frolík, Bečvář, Jeschke, Novák, Lapáček, Markulinec – Dýcka. Vyloučení: 7:3. Oslabení: 3:0. Třetiny: 2:0, 4:1, 4:0.

HC Žabonosy – HC Příbram 5:6
Ve vyrovnaném zápase se obě mužstva střídala ve vedení. Domácí sice otočili z 1:2 na 3:2, ale pak už museli neustále dotahovat. Hosté otočili na 3:4, domácí vyrovnali, ale pak Příbram dvěma brankami utekla na 4:6. Domácí usilující o play off hráli skoro pět minut power play, snížili na 5:6, ale šestou branku už nevstřelili.
Branky: Smitka 2, Honc ml., Holoubek, Svoboda – Peterka 3, Staňo 2, Vaněk. Rozhodčí: Švejda – Záhora, Holec. Vyloučení 9:9 + Tylich (PB) 5+20. Využití: 2:2. Třetiny: 2:2, 2:2, 1:2.

HK Kralupy – HC Jesenice 2:7
Hosté už ve 26. vteřině šli do vedení a za minutu vstřelili druhý gól. To byla řádná sprcha pro domácí. Nakonec už první třetinu vyhrála Jesenice 4:1. Hosté měli až ny výjimky celé utkání převahu z níž vytěžili sedm branek a tři body.
Branky: Macek, Justa – Gron 3, Ibl, Voháňka, Štíbr, Vacek. Rozhodčí: Necelím – Záhora, Holec. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. Třetiny: 1:4, 0:1, 1:2.

1. V. Popovice 22 17 0 0 5 109:62 51
2. Jesenice 22 15 2 0 5 102:72 49
3. Rakovník 22 13 2 3 4 117:65 46
4. Slaný 22 13 0 2 7 119:62 41
5. Ml. Boleslav B 22 11 3 1 7 122:91 40
6. Příbram 22 11 2 1 8 97:88 38
7. Kralupy 22 9 3 2 8 69:73 35
8. Vlašim 22 9 0 0 16 81:112 27