Rakovník – Mělník 2:8

Domácí přitom začali více než dobře. Než se hráči a fanoušci rozkoukali, mohli se Rakovničtí radovat z úvodní branky. Do listiny střelců se zapsal Tolkner. Jenže to bylo ze strany domácích na hodně dlouho všechno. Druhý gól Rakovníka dal stejný hráč, ale to už měla hostující družina dostatečný náskok a ve velké pohodě kráčela k vítězství.

Na úvodní branku domácích hosté odpověděli v deváté minutě a zápas pro sebe zlomili na konci první třetiny, kdy během minuty udeřili dvakrát. A když pak domácí borci kapitulovali v prostřední třetině třikrát, bylo po nadějích na postup do dalších bojů.
Mělník se střetne v semifinále s Čáslaví, první zápas je na pořadu ve středu 27. února v Čáslavi, v Mělníku se hraje odveta v sobotu 2.března. Případný třetí zápas opět v Čáslavi v neděli 3. března.

Branky a nahrávky: 2. Tolkner (Burgr), 46. Tolkner (Ságner) – 9. T. Havel (Šubrt, P. Litera), 18. Cicvárek (P. Litera, Krejsa), 19. Stinka (Macek, Šípek), 31. Šípek, 32. T. Havel (P. Litera, Šubrt), 39. Šípek (Kapoun, Stinka), 46. P. Litera (Šubrt, Cicvárek), 60. Kulhánek (Šícha). Třetiny: 1:3, 0:3, 1:2. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 350. Rozhodčí: Dundr, Kálal.

HC Rakovník: Burgr – Vlk, Krejčí, Mikeš, Vyskočil, Zuska, Klaus, Nekvinda, Grill, Okegawa, Kratochvíl, Macháček, Hegenbart, Ambroz, Ságner, Nosek, Tolkner.

HC Junior Mělník: Vokurka – Prejza, Novotný, Novák, Cicvárek, Kubica, Kapoun, T. Havel, D. Havel, Šípek, Šubrt, P. Litera, Šícha, Macek, Kratochvíl, Stinka.