Gengel přišel na měsíční hostování z Příbrami a je výraznou posilou. Ve druhé třetině dal dvě branky, na jednu nahrál a ještě zahodil trestné střílení (38.). Bylo to v době, kdy Rakovník rozhodoval o svém triumfu, protože v rozmezí 34. a 38. minuty dostal hosty do úzkých a vstřelil tři branky. Pak už si výhru pohlídal.

Stínem zápasu bylo zranění brankáře Burgra, který odstoupil kvůli zraněnému kotníku. Ze hry musel také obránce Libovický.

O víkendu hostí Rakovník ještě Benešov, pak hraje třikrát venku. S Benešovem mu naposledy pomůže Gengel, pak by se měl vrátit do Příbrami.

HC Rakovník – HK Králův Dvůr 5:1 (1:0, 3:0, 1:1). Branky: 10. Macháček, 34. Gengel (Kos), 37. Gengel, 38. Kos (Hegenbart, Gengel), 55. Vyskočil (Gengel, Ságner) – 47. Tuček (Voháňka). Rozhodčí: Kriváň – Levý, Karda. Diváků: 200.

Rakovník: Burgr (Péc) – Šíma, Libovický, Petráček, Vyskočil, Vlk, Hulcr – Chudoba, Macháček, Kučera, Gengel, Let, Hegenbart, Karfus, Ságner, Kos.