Nábor se koná každé úterý (15 – 16:30 hodin) a pátek (14:45 – 16 hodin) na zimním stadionu v Rakovníku. Je určen všem začínajícím hokejistům narozeným v ročnících 2010 a mladším.

Co vás a vaše potomky při náboru čeká? Na první části ledové plochy se učí prvním krůčkům na brusličkách nejmenší hokejisté a krasobruslaři, a to za pomoci hrazdičky a některého z pomocníků z juniorky. Rodiče pouze dohlíží na své dítko z tribuny.

Na druhé části ledové plochy jsou již děti, které se udrží na brusličkách samy. Za asistence trenérky, bývalé elitní evropské krasobruslařky Eleny Ljašenkové, se děti učí základům správného krasobruslení.

Na třetí části ledové plochy trénují děti zvládající základy bruslení, které později pokračují ve výuce bruslení a ledního hokeje v hokejových oddílech přípravky.

Dětem je vždy k dispozici jedna šatna s WC. Povinnou výbavu dítěte před vstupem na led tvoří brusle, rukavice a helma, doporučují se ještě chrániče kolen a loktů, kapesníčky a čaj.

Každé dítě bruslí na ledě samo bez rodičů pouze za pomoci hrazdiček, a je-li to třeba tak i asistentů trenérů. Rodiče mají vstup na ledovou plochu zakázán!

Klub nabízí pro začínající hokejisty zapůjčení hokejové výstroje zdarma. Pokud máte zájem dorazit a chybí vám odpovědi na některé otázky, neváhejte se obrátit na telefonní čísla 313 517 234, 724 937 638, nebo e-mail: vesely@hcrakovnik.cz.