Lidi z klubu těší, že se z Tatíčka pocházejícího z Buštěhradu (bydlí však v Doksech) stává pravověrný Rakovničák. „Moc se mu v Rakovníku líbí. Před čtrnácti dny se tady zúčastnil jako hráč Buštěhradu mistrovského zápasu v tenise na dvorcích LTC Rakovník a byl nadšen nejen prostředím dvorců, ale příjemným vystupováním organizátorů z LTC, vstřícností a sportovní férovostí všech zúčastněných,“ napsal na facebookový profil klubu vedoucí týmu Vladimír Soukup.

Ten si jen divil, jak třiašedesátiletý borec hraje výborně, nicméně Táta, jak se mu přezdívá, tenis ovládá dokonale od malička a za Buštěhrad hraje dlouhé roky.

Jakub Sklenka má radost, jeho klub Nové Strašecí bude pokračovat.
Ve Strašecí se fotbal přece jen hrát bude, klub se spojí se Mšecí

Petru Tatíčkovi budou pomáhat i v nové sezóně členové realizačního týmu: zmíněný Vladimír Soukup jako vedoucí týmu, manažer Zdeněk Vyskočil, videokouč Vladimír Hora a kustodi Ondra Písařík a Radek Englický. Klub by rád spolupracoval rovněž s dvojicí lékařů - Tomášem Skořepou a jeho chotí Danielou, hráči byli s jejich péčí dokonale spokojeni.

Posily má klub podle Soukupa dvě, jména ale zatím odtajnit nemůže, protože jednání nejsou ukončena.

Vladimír Soukup aktuálně ladí program přípravných zápasů. Měly by být tři a jen ten poslední už má datum – 3. září hraje Rakovník v Berouně proti zdejším Medvědům. První zápas mistrovský hrají Ráčci venku už 9. září na Hvězdě Praha. Domácí duely budou v sezoně tradičně hrát v neděli.