Po úvodním zaváhání se stále zlepšuje i Spartak Příbram, který vyhrál na Hvězdě Kladno a bodově dohnal i třetí Sedlčany.

Junior Mělník – HC Kladno 88 4:3
Nováček začal skvěle. Když v čase 25:01 zvyšoval už na 4:0, čekal se v jeho podání debakl. Málokdo totiž věřil, že by z toho mohlo být ještě drama. A stalo. se. Hosté do konce druhé třetiny snížili na 4:2 a v poslední části dokonce na 4:3. V závěru měli přesilovku a hráli power play, ale stav se už nezměnil.
Branky: Stinka 2, Tůma, Nový – Šimáček, Novák, Skála. Rozhodčí: nehl., Vyloučení: 6:9. Oslabení: 1:0. Třetiny: 3:0, 1:2, 0:1.

HC Zlonice – HC Sedlčany 4:2
První třetina vyrovnaná, ale hlavně díky skvělému výkonu hostujícího brankáře. V prostřední části se Zlonice dostaly do dvoubrankového vedení, které udržely až do konce.
Branky: Štechmüller, Drholec, Suchopárek, Peterka – Burian, Pudil. Rozhodčí: Dolejší – Šváb, Doskočil. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:0. Třetiny: 1:1, 2:0, 1:1.

Hvězda Kladno – Sp. Příbram 2:7
Domácí rychle vedli, ale hosté z protiútoku okamžitě vyrovnali a pak už se hrálo podle jejich not. Druhý gól dali domácí až za stavu 1:5, pak znovu vládl Spartak.
Branky: Knotek 2 – Trč 3, Pokorný 2, Dražan, Lorenc. Rozhodčí: Doubek – Hruška, Řešátko. Vyloučení: 4:2. Třetiny: 1:2, 1:3, 0:2.

Kutná Hora B – HC Hořovice 9:7
Zápas jak na houpačce. Hosté otočili až na 6:4, ale domácí z rychlých brejků trestali. Nakonec devátý gól se jim povedlo vstřelit do prázdné branky při power play soupeře.
Branky: Čejka 2, Meloun 2, Paroubek 2, Charvát, Macháček, Kadlec – Ševčík 3, Soukup, Švec, Hejbar, Král. Rozhodčí: nehl. Vyloučení: 11:7. Využití: 3:1. Oslabení: 0:1. Třetiny: 2:1, 2:4, 5:2.

1. Mělník 6 5 0 0 1 39:24 15
2. Zlonice 6 5 0 0 1 31:22 15
3. Sedlčany 6 3 1 0 2 26:21 11
4. Sp. Příbram 6 3 1 0 2 24:21 11
5. Kutná Hora B 6 3 0 0 3 30:31 9
6. HC Kladno 88 6 1 0 1 4 29:32 4
7. Hořovice 6 1 0 1 4 27:37 4
8. Hvězda Klad. 6 1 0 0 5 18:36 3