1/7

SK Černošice – HK Králův Dvůr 11:3 (1:1, 5:0, 5:2)
Branky a nahrávky: 11. Formánek (Vlček, Sem), 21. Šalamoun (V. Krudenc, Staněk), 24. Pulkrab (Šalamoun), 25. V. Krudenc (Hofmeister, Jobek), 31. Brejcha (Šalamoun), 35. V. Krudenc (Hofmeister, M. Krudenc), 42. Sem (Loskot, Formánek), 48. V. Krudenc (Hofmeister, Jobek), 54. Novák (Sem, Loskot), 55. M. Krudenc (V. Krudenc, Jobek), 57. Vlček (Sem, M. Krudenc) – 4. Pokorný (Březina), 53. Tuček (Presheva), 60. Pokorný (Piovarči, Hříbal). Vyloučení: 5:3 + Tuček (KDV) 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Rozhodčí: Jelínek – Buček, Římal.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Utkání bylo v první třetině dost nervózní. Teprve si na sebe s týmem zvykáme, a tak to bylo z mé strany plné očekávání. Od druhé třetiny jsme soupeře začali přehrávat a utkání jsme rozhodli. Výsledek 11:3 je velmi lichotivý, ale pozor. Nesmí nastat uspokojení před dalším utkáním s Benešovem. To by mohlo mít fatální následky. Tým je ale v pohodě a věřím, že k tomu nedojde.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Bude to těžká sezona. Hrozně moc jsme omladili, máme tam kluky ročníku 2004 a 2005. Černošice jsou dlouhodobě favority a málokdo v soutěži má tak vyspělý tým, který je tak dlouho při sobě. První třetina proběhla ještě dobře, ale když jim to tam začne padat a dostanou se do pohody, tak tam mají hokejisty, kteří to umí proměnit. Šance jsme ale nějaké měli, i když výsledek je hrozivý. Musíme se zlepšit a uvědomit si, že krajská liga už není taková jako před lety. Její úroveň se zvedá.

loading
arrow_left Předchozí
1/7
Další arrow_right