1/8

HC Spartak Žebrák – SK Sršni Kutná Hora 8:4 (0:1, 5:1, 3:2)
Branky a nahrávky: 22. Kostka (Dunchanka, Komínek), 27. Komínek (Kostka, Dunchanka), 33. Kostka (Šmerhovský, Dunchanka), 34. Langer (Belda), 37. Jícha (Langer), 49. Belda (Jícha, Vaníček), 52. Belda (Arnošt, Langer), 55. Kostka (Dunchanka, Komínek) – 20. Jiráň (Kadlec), 21. Kadlec (Beran), 54. Hobza (Sádlo), 58. Kadlec (Švejda, Dytrych). Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. Rozhodčí: Karda – Havel, Levý.

Miloslav Křesťan (trenér HC Spartak Žebrák): Začátek prvního domácího utkání byl z naší strany poznamenán nervozitou a také jsme první třetinu prohráli brankou do šatny. Hned v úvodu druhé třetiny jsme opět inkasovali, ale potom šel náš výkon nahoru, což se projevilo i na skóre, a po druhé třetině jsme již vedli 5:2. V závěrečné třetině jsme skóre ještě navýšili a utkání dotahli k zisku prvních bodů.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Z naší strany to bylo opravdu nepovedené utkání, i když v první třetině jsme byli lepší a v poslední minutě třetiny jsme dali na 1:0. Hned v prvním střídání ve druhé třetině jsme dali na 2:0, ale od té doby jako když přestaneme hrát. Nepovedlo se nám to, domácí pak už byli lepší, všechno se jim odráželo na hokejky a my už nevěděli, jak z toho ven. Nepovedlo se nám to nikomu, bohužel jsme si neodvezli ani bod.

arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right