Předchozí
1 z 8
Další

SK Sršni Kutná Hora – HC Slavoj Velké Popovice 3:6 (1:2, 1:0, 1:4)
Branky a nahrávky: 20. Švejda (Beran), 24. Beran (Dytrych), 59. Beran (Klazar) – 15. Synáč (Hradil), 16. Voska (Vacek, Málek), 42. Hradil, 48. Maňas (Kukačka), 53. Voska (Kukačka), 60. Voska. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:0. Rozhodčí: Čáp – Buček, Bejda.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Věděli jsme, jakým způsobem Kutná hora hraje, a myslím, že jsme na to byli dobře připraveni, a i když jsme střídali dobré pasáže se slabšími, od začátku jsme měli utkání pod kontrolou. I přes některé šance domácích si myslím, že vezeme tři body zaslouženě. Chtěl bych vyzdvihnout, že se obě mužstva soustředila na hokej, což bylo vidět i na nízkém počtu vyloučení. 

HC Poděbrady – HC Benátky nad Jizerou B 3:5 (2:1, 1:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 14. Čapek (Tuma, Sladký), 16. Kerda (Rindoš, Mrkus), 25. Jelínek (Bartoň, Tuma) – 20. Suk (Uřidil), 28. Suk (Macura, Hejňák), 32. Uřidil (Zejda), 36. Kusý (Peca), 57. Hejňák (Haspeklo). Vyloučení: 6:8. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Šťovíček – Bejda, Stanko.

Bohumír Kinkor (trenér HC Benátky nad Jizerou B): Prvních deset minut úvodní třetiny měli domácí v jasné režii. Zejména nástup do zápasu měli výborný. Přesto náš útočník Karli jel sám na branku, avšak neproměnil. Následně jsme v početní nevýhodě inkasovali a chvíli poté podruhé. Pět vteřin před koncem první třetiny po krásné přihrávce Uřidila skóroval Suk, a my tak šťastným gólem do šatny snížili. Druhá třetina se nesla v duchu častého vylučování. Tentokrát jsme byli v její první polovině lepší, paradoxně jsme ale znovu v soupeřově přesilovce inkasovali. Třemi brankami jsme ale stav otočili a po čtyřiceti minutách o gól vedli. V úvodu závěrečné třetiny měli domácí obrovský tlak, podržel nás vynikající Šuhájek v brance. Postupem času se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. Tři minuty před koncem přidal pátou branku Hejňák, následně Poděbrady zkusily power play, ale už neskórovaly. Chválím celý náš tým. Líbilo se mi, že kluci, kteří nás posílili z druholigového áčka, hráli opravdu dobře. Nechali na ledě vše, nebyli uražení, za tohle je moc chválím.

HC Junior Mělník – SK Černošice 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 40. Šícha (Škutina, Šťastný), 42. Vernek (Cicvárek) – 13. M. Krudenc (Mráz, Staněk), 38. Vlček (Mráz), 42. M. Krudenc (Vlček), 59. Vlček (Mráz, Bláha). Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. Rozhodčí: Pazourek – Šimral, Kotek.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): Zápas s Černošicemi měl slušnou úroveň. I když to byl od nás o hodně lepší výkon než v prvním kole, tak Černošice vyhrály zaslouženě. V této části sezony je pro nás důležité, že jsme zapracovali do sestavy několik mladých hráčů, kterým se daří, a naše hra se zlepšuje.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Zápas dvou kvalitních týmů byl velmi vyrovnaný. Oba soupeři hráli hokej, a tak nebylo místo pro žádné šarvátky. Na prvním místě byla herní disciplína. Myslím, že jsme měli více šancí a v závěru i sil. Výsledek 4:2 odpovídá hře. Naši hráči byli v hlavách dobře nastavení a zaslouženě zvítězili.

BK Mladá Boleslav B – HC Spartak Žebrák 8:3 (4:0, 2:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 8. Moucha (Bartoš, Ficek), 8. Prokop (Rudolph), 12. T. Kadeřábek (Prokop), 19. Rudolph (T. Kadeřábek, Bartoš), 21. Prokop (Rudolph, Schwarz), 23. Ficek (T. Kadeřábek, Tregl), 51. Moucha (T. Kadeřábek), 60. Prokop (T. Kadeřábek, Čermák) – 35. Kostka (Jícha, Šmerhovský), 40. Jícha (Dunchanka, Bakule), 60. Belda (Vaníček, Arnošt). Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. Rozhodčí: Jelínek – Čajan, Vlasjuk.

Miloslav Křesťan (trenér HC Spartak Žebrák): Začátek utkání se nám nevydařil, inkasovali jsme tři branky po dorážkách a výsledek byl po první třetině 4:0 pro domácí. Ve druhé třetině za stavu 6:0 pro domácí jsme si vytvořili obrovský tlak, ale v cestě nám stál nepřekonatelný bývalý extraligový brankař Schwarz, který pochytal i nemožné. V závěrečné části byla hra vyrovnaná, myslím si, že konečný výsledek je pro náš tým trochu krutý.

HC Žabonosy – HC Hvězda Praha 2:5 (2:1, 0:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Hutla (Smejkal, Pomichálek), 19. Mejzr (Smejkal) – 18. Poljanyčka (Klečka, Šnaidauf), 24. Klement (Cvikl, Strnádek), 25. Veselý (Jurak), 28. Jurak (Veselý, Strnádek), 54. Strnádek (Veselý, Adam). Vyloučení: 6:3. Využití: 0:2. Rozhodčí: Procházka – Buček, Marvan.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl a už v prvním střídání jsme inkasovali. Pak jsme hru vyrovnali a byli jsme i lepším týmem. Po zásluze jsme vyrovnali, ale znova jsme šli na led a opět jsme špatně rozebrali hráče a dostali jsme zbytečný druhý gól. Do druhé třetiny jsme si řekli, že musíme jinak, začali jsme víc vytahovat forčeking, byli jsme víc na puku, chtěli jsme víc kombinovat a cpali jsme se do brány. Po zásluze jsme začali utkání otáčet a nakonec jsme druhou třetinu otočili a po ní vedli 4:2. Ve třetí třetině jsme domácím už moc nedovolili. Odehráli jsme to skvěle podle našich not a přidali jsme parádní pátou branku. Zasloužené vítězství, skvělý výkon gólmana, který řešil ošemetné situace, ale hlavně dobrý týmový výkon. Děkuju všem, těšíme se na další zápas, doma budeme hostit nepříjemné Poděbrady.

SC Kolín B – HK Lev Slaný 3:4pp (0:2, 2:0, 1:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 22. Svoboda, 24. Semirád (Kozák, Martínek), 45. Hanuš (Martínek) – 4. Suda (Šimáček), 8. Suda (Rendla), 58. Rendla (Šimáček), 62. Šimáček. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:0. Rozhodčí: Noga – Košata, Kratochvíl.

Stanislav Veselý (trenér HK Lev Slaný): Do utkání jsme vstoupili s jasným cílem a tomu jsme podřídili i taktiku. Pokud jsme ji plnili, vše fungovalo a celkem snadno jsme se dostali do dvougólového vedení. Místo abychom dál pokračovali v tom, co fungovalo, začali jsme dělat chyby a jen díky gólmanovi a štěstí na naší straně soupeř nesnížil. Ve druhé třetině se naplnilo to, o čem jsme mluvili v kabině a nechtěli jsme, aby k tomu došlo. Jedna střela zpoza hráče a rychle využitá přesilovka soupeře srovnala skóre. V závěrečné třetině jsme už zase předváděli pěkný hokej, ale nedokázali jsme to gólově vyjádřit. To se bohužel podařilo soupeři. Domácí hráč pod tlakem nahodil kotouč směrem k naší bráně. Ten několikerým odrazem změnil směr a zapadl do sítě. V závěrečném náporu se nám podařilo srovnat skóre a v prodloužení jsme si pojistili výhrou dva body. Ty jsou z kolínského ledu velmi cenné. O všechny naše góly se postaral náš první útok, kterému se v utkání velmi dařilo. Ale i další hráči podali dobrý výkon, který vedl k zisku bodů.

HC Čáslav – HK Králův Dvůr 4:3 (0:0, 1:1, 3:2)
Branky a nahrávky: 24. Barbora (Navrátil), 47. Florian (Janata), 49. Ježek (Janata, Navrátil), 54. Navrátil (Kulhánek) – 30. Březina (Petrus), 45. Hanzlík (Šťastný), 59. Petrus (Pulda). Vyloučení: 8:8 + Melovič (CAS) a Presheva (KDV) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Vepřovský – Pošvář, Hájková.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Soupeř nás překvapil velice aktivním napadáním a rychlým agresivním přístupem prakticky po celé ploše. Naši hráči s tím měli po celé utkání velké problémy. Na nic nebyl čas. Ztráceli jsme v soubojích hodně kotoučů a těžko jsme se dostávali k soupeři do pásma. V utkání jsme však měli i dobré momenty a v těch se nám podařilo vstřelit branky. Snažili jsme se hrát proti výborně bruslícímu soupeři chytře a nepodstupovat s ním „dostihy“ nahoru dolů. Je to pro nás však velké varování do dalších utkání. Musíme zlepšit pohyb, rychlost reagování a součinnost všech hráčů zejména v našem obranném pásmu. Celkově jsme však spokojeni. Máme devět bodů ze tří utkání. Další budeme chtít určitě přidat ve čtvrtek proti silným Popovicím.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Musím tým pochválit, bylo tam vidět velikánské zlepšení. Hráče jsme namotivovali a hlavně jsme se zlepšili v obraně. Přišli k nám dva obětaví obránci, což je hned znát, když nemusí útočník hrát v obraně. Byl jsem velice překvapen a spokojen. Ztratili jsme body, ale budeme bojovat dál.

HC Rakovník – HC Lev Benešov 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 29. Vyšín (Nekvinda), 37. Lev (Nekvinda, Vlk), 43. Kovařík (Hulcr) – 12. Kaňka (Sládek, Dušek), 21. Polesný (Starec, J. Zderadička). Vyloučení: 8:5. Využití: 1:2. Rozhodčí: Čáp – Doskočil, Levý.