1/8

Fotogalerie: 5. kolo krajské hokejové ligy Benešov - Králův Dvůr 9:3

HC Lev Benešov – HK Králův Dvůr 9:3 (1:0, 3:2, 5:1)
Branky a nahrávky: 6. Sládek (Polesný), 26. Starec (Dušek, J. Zderadička), 33. Souš (Dušek), 36. Polesný (Mareček, F. Zderadička), 41. Polesný (Mareček, Sládek), 43. Mareček (Polesný, J. Zderadička), 56. J. Zderadička (Mareček), 57. Dušek (Starec, Souš), 58. Beran (F. Zderadička, Mareček) – 32. Pokorný (Petrus), 40. Pokorný (Petrus), 51. Petrus. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:1. Rozhodčí: Jecelín – Holec, Anděl.

Michal Kaňka (trenér HC Lev Benešov): Chceme dát na 5:1 a místo toho jsme dostali na 4:2. Naštěstí jsme pak hned dali další branku. Jsem rád, že si ke konci zápasu mohli zahrát všichni včetně náhradního brankáře, který si zachytal. V posledních deseti minutách nám tam napadaly góly, které obyčejně ne. Máme devět bodů, což je slušný základ. Zatím držíme domácí neporazitelnost, a pokud přivezeme i něco z venku, tak by sezona měla být v pohodě. Ještě je začátek sezony, musíme ještě nabrat nějaké body, abychom mohli pak experimentovat.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Po dvou třetinách to ještě bylo hratelné, ale ve třetí třetině jsme jim trošku darovali body.