1/2

HC Čáslav – HC Rytíři Vlašim 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 28. Navrátil (Kapec), 44. Kapec (Kůrka), 45. Krpata (Sladký), 47. Kapec (Florian). Vyloučení: 3:7. Využití: 3:0. Rozhodčí: Vepřovský, Pilný – Říha, Pošvář.

Hokejisté Čáslavi se po úvodní semifinálové porážce s Vlašimí oklepali a po návratu na domácí led se v sérii dostali do vedení 2:1 na zápasy a od postupu do finále je dělí už jen jediná výhra. Čáslavští, kteří nastoupili jen se čtrnácti hráči v poli, se v utkání proti podobně oslabenému soupeři mohli opřít o stoprocentního brankáře Maxmiliána Burdu. Skóre se poprvé měnilo až ve 28. minutě, kdy v přesilovce vstřelil vítězný gól Filip Navrátil. Toho posléze napodobil ještě Lukáš Kapec, který se trefil při hře pět na pět i při přesilovce, a Ondřej Krpata. I on využil početní výhodu.

Čáslav tak zvítězila 4:0 a sérii se pokusí ukončit už v pátek od 17:30 na ledě soupeře.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): „Před utkáním jsme měli zdravotní komplikace, hráči nemohli ze zdravotních důvodů nastoupit a jeden hráč ještě musel odejít v průběhu utkání. Hráli jsme tedy ve velice okleštěné sestavě na čtyři obránce a devět útočníků. Hráli jsme proto velice trpělivě a ze zajištěné obrany, nechtěli jsme hrát moc nahoru dolů. Myslím, že na soupeři už taky bylo znát, že je to třetí zápas v pěti dnech. Trpělivou hru, kterou jsme si před utkáním jasně definovali, splnili hráči naprosto stoprocentně. Chtěl bych jim za to poděkovat. Máme dva dny volno, takže se chceme připravit a podat zase co nejlepší výkon v pátek ve Vlašimi. Uvidíme, jak k tomu kluci přistoupí a jaký bude výsledek.“

arrow_left Předchozí
1/2
Další arrow_right