Pryč jsou časy, kdy si oba celky na ledě nic nedarovaly, po poklidném průběhu pojedou na závěrečné hodnocení soutěže do Hořovic spokojenější Lánští, kterým kbronzu postačovala remíza 6:6.

Ač po většinu utkání vedli, zajistila jim potřebný bod až vyrovnávací trefa Fišera z57. minuty. „Už jsme to trošku slavili, ale to hlavní nás teprve čeká,“ prohlásil trenér František Hamouz, jenž si po dvou třetinách mnul ruce. Jeho tým totiž vedl 4:2.

Vposledním dějství se ale projevily hráčské absence a na tři útoky hrající domácí dokázali stav nejen vyrovnat, ale Fišerem také zcela otočit. Po gólu na 6:6 Kladno ještě zkusilo hru bez brankáře a nakonec nemuselo mít ani bod, protože Lánští přes celé kluziště trefili tyčku opuštěné klece.

Důl měl vposledních kolech velké problémy sdocházkou. Tentokrát se sešel vsolidním složení, avšak na bronzový stupínek přes Karasův hattrick nedosáhl. „Večer jsme měli rozlučku a tam nám to šlo o něco lépe než na ledě,“ se smíchem uzavřel sezonu Dykast.

Lány – Důl Kladno 6:6 (2:1, 2:1, 2:4). Branky: Husák, Suchánek, J. Hamouz, Fišer, Michl, Bergmann - Karas 3, Krása, Chýský, Heller. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1.