Ve Velkých Popovicích se 11. listopadu konal již třetí turnaj soutěže hokejistů 2. tříd základních škol v minihokeji.


HC Rakovník – Slavoj Velké Popovice 5:7 (1:3, 4:2, 0:2)

Po nepovedené první třetině se rakovnickým hráčům podařilo bojovným výkonem a díky dobrým zákrokům Vyskočila ve druhé části hry vyrovnat. Poslední třetina ale byla smolná a domácí strhli vítězství na svou stranu.
Branky: Krejčí 2, Falta, Dyršmíd, Cajthaml.

HC Rakovník – Stadion Poděbrady 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Na body dosáhli rakovničtí hráči v tomto druhém utkání, ale bylo to nesmírně těžké. Od začátku vedli o jedinou branku a soupeř se úporně snažil vyrovnat, ale jeho všechny snahy zlikvidoval ve druhé třetině Vyskočil. Poslední část hry byla velmi dramatická za bouřlivé kulisy přítomných rodičů obou týmů. Rakovničtí nakonec své těsné vítězství uhájili.
Branky: Vostrý, Cajthaml.

HC Rakovník – Hvězda Praha 2:11 (0:5, 0:4, 2:2)

Jedině zisk bodu, nebo alespoň dobrý výsledek, mohl rakovnickým hráčům zajistit medailové umístění. Utkání se jim ale vůbec nepodařilo. Až v poslední třetině dokázali dvakrát skórovat, ale to už bylo rozhodnuto.
Branky: Vostrý, Krejčí.

Po překvapivě vysoké porážce měli rakovničtí minihokejisté v tabulce sice stejně bodů jako dva další týmy (Hvězda a Poděbrady), ale díky horšímu celkovému skóre na ně zbyla v konečném účtování jen „bramborová medaile“, tedy čtvrté místo.
Co nedosáhli jako tým, to se jim ale podařilo v jednotlivcích. Nejlepším hráčem turnaje se totiž stal Tomáš Krejčí a cenu pro nejlepšího brankáře turnaje získal zaslouženě Zbyněk Vyskočil.