Strašečtí přitom nastoupili do utkání konečně téměř v kompletním složení. Chybělo "jen" trenérské duo Falař - Pavlík, které na střídačce nahradil Aleš de Fin. Ten se mohl při své veliké premiéře radovat z vedení svého výběru hned ve 3. minutě. Pavel Čadek vytěžil z dobrého napadání svých spoluhráčů a střelou zpoza modré čáry překonal hostujícího brankáře - 1:0.

Domácí pak měli ještě tři další šance, ale nedali, protivník vyrovnal a pak už existoval na hřišti jen on. Do první pauzy otočil na 1:3, po změně stran sice nevyužil přesilovku pět na tři, ale dál pokračoval v soustředěném výkonu a utekl na 1:5.

Strašecí se nevzdalo, hráči zvedli hlavy a Douša dal i gól, ale stan 2:6 nevypadal před poslední periodou nadějně. Přesto Bubáci dál dřeli a snížili až na 5:7, když se trefil Husák, pak mladý Dan Patera a střelecký účet uzavřel další tvrdou ranou René Douša.

Strašečtí prohráli s vítězem posledního ročníku O turnaj poháru města Nového Strašecí i potřetí v sezóně a šanci na play off již mají opravdu minimální. I tak budou chtít dohrát zbytek sezóny s maximálním nasazením. Další utkání je na programu v neděli 10.4., kdy od 14 hodin přivítají na svém hřišti Pedagog České Budějovice.

FBC Rakovník svými výkony patřil ke špičce soutěže. Ovšem poslední ligová kola je trápí absence gólmanek, kdy do branky musí zaskakovat centr první lajny Nezbedová.
Skvěle rozjetou sezonu maří závěr bez brankářky