HC Kutná Hora – HC Rakovník 9:9 (5:1, 3:4, 1:4)

Hosté nezačali úvod utkání vůbec dobře. Špatně bruslili, vázla kombinace a nepřesné přihrávky byly příčinou, proč Rakovničtí prohráli první třetinu 5:1. Podotýkáme, že po necelých deseti minutách hry byl stav 4:0 pro domácí borce. Hostům se ale nakonec podařilo alespoň ještě v první třetině upravit výsledek na 5:1.
Úvod druhé třetiny patřil opět domácím borcům. Ti přidali za záda rakovnického brankáře další tři branky 8:1. Vzápětí hosté snížili a nastartovali tak brankovou smršť, a to v samotném závěru druhé třetiny, kdy dokázali třemi góly snížit na rozdíl pouhých třech branek 8:5.
Úvodní část nepatřila domácím, ale kupodivu hostům. Ti si vytvořili místy až drtivý tlak a výsledkem bylo snížení na 8:7. Kutnohorští ale vzápětí přidali na obrátkách a dokázali hostům opět utéct na rozdíl dvou branek – 9:7. Naděje vzplála pro Rakovnické o několik minut později, když dokázali snížit – 9:8. Před ohlášením posledních dvou minut se Rakovničtí postarali o senzaci. Srovnali výsledek a nakonec si z Kutné Hory odvezli bod.
HC Rakovník: Veselský – Vágner, Veselý, Albrecht, Rasocha, Páviš, Mašek, Vopravil, Trnka, Šantora, Stehlík, Dřímalka.

HC Kutná Hora – HC Rakovník 6:2 (2:1, 1:1, 3:0)

Rakovničtí vstoupili do utkání aktivněji než jejich starší kolegové, ale byli to domácí, kdo se trefil po několika minutách hry do černého – 1:0. Hosté se nezalekli a dokázali v polovině první třetiny srovnat na – 1:1. Přeci jen o něco aktivnější tým šel před koncem třetiny po rychlé akci do vedení – 2:1.
Druhá třetina byla ve znamení velkého nasazení obou týmů a také se hrálo od branky k bráně. Hostům se tato snaha vyplatila – 2:2. To ale netušili, že to byla jejich poslední branka v tomto utkání. Domácí převzali otěže zápasu a trefili před sirénou ještě jednou do rakovnické svatyně – 3:2.
Závěrečné dějství bylo v režii domácích. Ti trestali chyby hostů dokonale. Rakovničtí sice bojovali, ale po třech trefách za záda rakovnického brankáře bylo jasné, že si hosté neodvezou ani bod. Hosté přesto podali výkon, za který se nemusí stydět.
HC Rakovník: Cajthaml – Urban, Linc, Gebhart, Týče, Kandr, Veidenthaler, Vopravilová, Vlasjuková, Zíka, Miksa, Jogl, Samek.