„V prvním kole jsme dostali od Žiliny osm branek, takže jsme věděli, do čeho jdeme. Tomu jsme přizpůsobili hru, v kabině jsme si řekli, v kolika hráčích budeme napadat a co budeme hrát. Bohužel jsme hned v prvním střídání dostali gól, poté ale kluci začali plnit to, na čem jsme se domluvili. Od druhé třetiny už jsme byli pokaždé o krok vpředu a zápas víceméně kontrolovali,“ byl spokojen kouč rezervy rakovnického HC Tomáš Veselý. 

Vstup do utkání měli mnohem lepší hosté, kteří se brzy po úvodním buly dostali do vedení. Žilina se trefila ještě jednou, avšak do konce první části Klauz s Truksou vyrovnali. Druhá třetina se domácím střelecky vydařila ještě lépe. Postupně se prosadili Truksa, Klauz, Veselý a Havlíček a přestože i Žilina nevyšla střelecky naprázdno, do poslední části šli domácí s dvoubrankovým náskok. Ke konci třetí třetiny Žilina dokázala snížit na rozdíl jediného gólu a udělala z duelu drama. Vostárek ale při power play soupeře do prázdné brány pečetil rakovnické vítězství. 

HC Rakovník: Bendl (Řenč) - Dyršmíd, Zíka, Prask, Burgr, Kohout, Zikmund, Veselý, M. Gebhart, O. Gebhart, Vostárek, Klauz, Grill, Truksa, Havlíček, Prokop.