HC Rakovník – HC Příbram 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)

Domácí začali Příbram přehrávat, ale za celou první třetinu vystřelili jen čtyřikrát. Nevadí, jedna střela se ujala, když Vyskočil posunul puk na Hegenbarta, a ten krásně našel Kozáka – 1:0. To mělo oči… Druhá část začala pěkně od podlahy, sám na branku jel Kounovský, pak měla velkou šanci i třeti lajna a po gólu volala i akce Bauera, ale byli to hosté, kdo se nakonec radoval – 1:1.

Koncem třetiny se navíc ošklivě v koleni poranil Ambroz a hokej pro něj asi skončil. Nejvíc se vojovalo ve třetí třetině, ale až po tom, co Rakovník dostal další gól a prohrával 1:2. Za minutu bylo srovnáno po akci, kterou dlouhým pasem vymyslel gólman Pospíšil a přes Mikeše se na branku řítil sám Douda a nezklamal – 2:2. 

Hosté jakoby zamrzli a domácí měli v hledišti 370 lidí, což byl šestý hráč na ledě. Bauer sklepnul na Doudu, a ten našel Mikeše – 3:2. Do konce zbývalo ještě horkých 9 minut, ale Pospíšil byl na místě i v poslední fázi hry, kdy Příbram odvolala gólmana. Naopak Kotál trefil puk ještě do tyče. Byly to nervy, ale vítězství zůstalo doma.

Rakovník: Pospíšil (Vágner) – Krejčí, Mikeš – M. Gebhart, Douda, Ambroz – Vyskočil, Kříž – Hegenbart, Kounovský, Kozák – Pfejfer, Kotál  – Pechanec, Bauer, O. Gebhart – Pilík. Trenér Tomáš Bodinger. Vyloučení: 4/5, rozhodčí: Dundr, Formánek, Stejskal. Příští utkání: NE 24.11. 17:30 Mladá Boleslav B – Rakovník.

JAK TO VIDĚL HRÁČ MICHAL KOTÁL V ŠATNĚ, NA LEDĚ I V HLEDIŠTI…

Odpovídá výsledek hře? Jsme rádi, že jsme vyhráli. Chyběli nám tři hráči základní sestavy, hráli kluci, kteří moc nehrají a odehráli to velice dobře, za bojovnost celého týmu jsme si zasloužili vyhrát.
Fanoušci/atmosféra: Jak jinak než dobrá atmosféra, včera byla nejlepší návštěvnost na zimáku.
Jak se mi hrálo: Snad to nevypadalo tak špatně (smích).
Náš kolektivní výkon: Velká bojovnost a snaživost.
Hráče zápasu si dnes zaslouží: Pospíšil, jednak chytal perfektně a na konci vychytal jasnou branku…
Zajímavost z utkání: Zajímavost? Snad, že jsme nebyli moc vylučovaní.
Stín zápasu: Michal Ambroz asi dohrál, má zranění kolene.
Hláška (motto) dne: Klasicky, řekli jsme si, že musíme vyhrát.