HC Rakovník – HC Zlonice 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Domácí byli v zápase favority, což se potvrdilo, a hosté byli slabší ve všech směrech. Rakovník se konečně téměř sešel v ideální sestavě. První puk do sítě putoval v 8. minutě z hokejky Ságnera po asistenci Mikeše, a to v přesilovce pět na tři – 1:0.

Vzápětí to byla přesilovka pět na čtyři, kterou využil Hrabě po samostatném nájezdu a zvýšil na 2:0. Hosté začali zlobit po individuálních nájezdech, ve kterých domácí podržel Jirátko, který vše kryl.

Rozhodčí Jecelín přehlédl, že Kotál dostal holí do zubů. To ještě rakovnický hráč ustál, ale když dostal po chvilce další do krku, začala mela, ve které sice „na body“ vyhrál, ale byl potrestán pěti minutami.

Od začátku druhé třetiny to byl ze strany Rakovníka „ťukec“, ale mnohdy překombinované akce, které volaly spíše po zakončení.
Ve 28. minutě dával Nosek Mikešovi, ten udělal parádní stahovačku gólmanovi a zvýšil na 3:0.

Douda jel dvakrát sám na brankáře, ale nepřekonal ho. Po něm se to podařilo Kounovskému, který zavěsil pod horní břevno – 4:0, asistenci si připsal Banič. Na branku se sám řítil Hrabě i Klaus, ale také jejich snaha se minula s úspěchem.

Ve 49. minutě prolomil Douda střeleckou smůlu a po přihrávce Klause překonal gólmana popáté. Další šance už Rakovník nepotrestal a i když to bylo neurovnané utkání, tak domácí ukázali, že kvalitu mají.

HC Rakovník: Jirátko – Banič, Mikeš, Ságner, Nosek, Kounovský, Krejčí, Karel, Douda, Klaus, Hoffmann, Kotál, Brejník, Gebhart, Pištěk, Hrabě, Kříž, Brotánek.