HC Slaný – HC Rakovník 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Po vystřídání gólmanů v polovině utkání na to, jak prostřelit nového protivníka, přišel jako první slánský Martin Průcha, který se trefil hned dvakrát. Ve 35. minutě ukázal, jak skvěle je sehraný s dlouholetým spoluhráčem Pavlíkem. A ve 39. zvýšil skóre už na 3:0. Čestný gól Rakovníku zařídil Ságner ve 48. minutě a radost Slaného ještě zvýšil Lacina, který čtvrtou branku přidal v 54. minutě.
„První třetina byla špatná, pak jsme se trošku zvedli. Bohužel nám chybí obránci, takže se musíme ještě snažit nějak to zlepšit. Jinak si myslím, že byl zápas celkem v pohodě,“ zhodnotil utkání slánský lodivod Jan Novotný.
„Co naplat, že hrajem kombinačně, když se trápíme v koncovce,“ poohlédl se za utkáním vedoucí mužstva Vladimír Soukup.
Branky: 23. Kiribuchi (Hybš, Aschenbrenner), 35. Průcha (Pavlík), 39. Průcha (Landa), 54. Lacina (Petráček, Průcha) - 48. Ságner (Douda). Vyloučení: 5:6, využití 1:0
HC Slaný: Vaňous (30. Formánek) - Kříž, Málek, Aschenbrenner, Petráček - Šelicha, Průcha, Pavlík, Hnátek, Rousek, Škripko, Lacina, Frolík, Hybš, Kiribuchi, Landa, Vejvoda.
HC Rakovník: Jirátko (30. Bazika) - Douda, Müller, Mikeš, Lis, Banič - Rambousek, Kotál, Pištěk, Ságner, Opat, Šešina, Hošek, Gebhart, Brejník, Kunrt, Fišer, Tichý.
Více informací o změnách v kádru rakovnického týmu, jeho výsledcích během přípravy a dalších novinkách přineseme v dalších vydáních Rakovnického deníku a na webu. (top)