HK Králův Dvůr - HC Rakovník 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Až do sedmnácté minuty utkání se hrál velmi vyrovnaný hokej, oba týmy se navzájem oťukávaly a ani jeden nechtěl udělat fatální chybu. Otevřít skóre utkání mohl Mikeš, ten ale nabídnutou šancí od Karla pohrdl.

Druhé dějství už bylo daleko záživnější pro oko diváka. Už v první minutě spálil dobrou příležitost Krejčí. O dvě minuty později už však bylo na lavičce hostů z Rakovníka veseleji. Gebhart Martin šikovně před brankářem tečoval střelu Krejčího – 0:1. A aby toho nebylo málo, o tři minuty se radovali Rakovničtí podruhé. Gebhart Ondřej našel volného Vyskočila – 0:2. Dobře rozehrané utkání si však hostující hokejisté značně zkomplikovali, když při zdlouhavé rozehrávce nakonec přišli o kotouč a domácí Rendla prostřelil Pospíšila – 1:2.

Závěrečná třetina byla zcela v režii Rakovníka. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale Pospíšil byl připraven. Klid do řad hostujícího mužstva přinesl až Kounovský. Ten tvrdou střelou prostřelil domácího gólmana.

Vyloučení 3:5

HC Rakovník: Pospíšil – Mikeš, Krejčí – Nosek, Klaus, Gebhart O. – Opat, Vyskočil – Karel, Ambroz, Bauer – Brejník, Veselý – Gebhart M., Ambroz, Kozák – Plechanec, Gril, Zikmund, Kounovský