Za moderátorského vedení bývalého výborného fotbalového brankáře Bedřicha Kocha byli v Rakovníku oceněni nejen sportovci, ale i trenéři a další osobnosti sportovního okresu.

Tou zásadní, která se významně podílela na rozvoji sportu na Rakovnicku, je Václav Knor, dlouholetý předseda OUS (Okresní unie sportu), dlouholetý předseda RSST Rakovník, bývalý předseda LTC Rakovník a sportovec. Další oceněnou osobností byl Arnošt Hladký z klubu elektronických šipek TJ Sokol Krušovice.

Z rukou starosty města Luďka Štíbra získali ocenění úspěšní trenéři a cvičitelé mládeže: Marek Hauner – SK Mek GYM (workout), Denisa Holanová – FBC Rakovník (florbal), Milan Hornof – HC 1972 Rakovník (poz. hokej), Jan Husák – Tatran Rakovník (fotbal), Martin Novák – SKP Rakovník (fotbal), Milan Polák – SK Rakovník (fotbal), Libuše Prokopová – PUTT-GOLF CLUB JM20, Jolana Šmídová – TJ TZ Rakovník (cheerleaders) a cvičitel Luboš Vyhnánek – TJ Sokol Rakovník.

Plus tři trenéři, kteří se nemohli vyhlášení zúčastnit, což je hokejista Tomáš Bodinger z HC Rakovník, Kateřina Mastná z atletické Lokomotivy Rakovník a David Štulc z hokejbalového HBC Rakovník.

Dále Okresní unie sportu Rakovník předala ocenění v těchto kategoriích:

NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ KOLEKTIV MLÁDEŽE

1. SK Rakovník – dorost – fotbal

2. HC Rakovník - starší žáci – lední hokej

3. HC 1972 Rakovník – mladší žákyně – pozemní hokej

4. TJ TZ Rakovník - oddíl boxu

NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ KOLEKTIV DOSPĚLÝCH

1. HC 1972 Rakovník – ženy – pozemní hokej

2. HC Rakovník – muži A – lední hokej

3. HBC Rakovník – muži – hokejbal

TRENÉŘI OKRESU

1. Milan Polák – SK Rakovník - fotbal

2. Jolana Šmídová – TJ TZ Rakovník - cheerleaders

3. Václav Eck – Tatran Rakovník - fotbal

4. Marek Hauner – SK Mek GYM - workout

Tomáš Bodinger – HC Rakovník – lední hokej

NEJVĚTŠÍ SPORTOVNÍ TALENT

1. Leoš Gerlich – HC Rakovník – lední hokej

2. Denis Hurkovskij – TJ Lokomotiva Rakovník - atletika

3. Matěj Neuman – TJ TZ Rakovník – silový trojboj

4. Klára Kantoříková – HC 1972 Rakovník – pozemní hokej

NEJLEPŠÍ SPORTOVEC

1. Štěpán Klaban – HC 1972 Rakovník – pozemní hokej

2. Olívia Prokopová – PUTT-GOLF CLUB JM20 - minigolf

3. Jakub Klaban – HC 1972 Rakovník – pozemní hokej

4. Jiří Hamouz – TJ TZ Rakovník – silový trojboj