VIDEO, FOTO: Starší žáci rozhodli o vítězství až v nájezdech

V souboji týmů ze středu tabulky možná byli domácí starší žáci mírným favoritem, ale špatně zvládli konce dvou posledních třetin. Soupeř tak těsně před koncem zápasu vyrovnal a o vítězství Rakovníka rozhodovaly samostatné nájezdy.

21.1.2009

HC Rakovník - Spartak Vlašim st. žáciFoto: Deník/Miroslav Elsnic

HC Rakovník - Spartak Vlašim 7:6 (1:0, 2:2, 3:4) po sam. nájezdech

Po vítězství v předcházejícím duelu na vlašimském ledě mysleli domácí z pozice mírných favoritů sedmého mužstva tabulky znovu na vítězství. Hosté ale, alespoň podle mínění domácích trenérů, přijeli s obměněným kádrem a byli mnohem kvalitnější než ve Vlašimi. Zápas se vyznačoval od počátku velkou bojovností z obou stran, ale domácí tahali za kratší konec než by si sami přáli. Herní nácviky, kterým se věnovali po celý tréninkový týden, vůbec nevycházely a vedení o jednu branku v první třetině toho bylo svědkem.

Na video jsme zachytili, jak rakovničtí žáci rozhodli o vítězství v nájezdech.

Nástup do druhé třetiny se rakovnickým hokejistům už vůbec nevydařil. V 19. vteřině hosté vyrovnali a i když domácí postupně vedli až 3:1, byla to hra utrápená a dalo se čekat, že hosté brzy odpoví. To se také stalo a na konci druhé třetiny Vlašimští upravili znovu na rozdíl jediné branky.
Třetí třetina byla ve svém výsledku ještě horší. Ne, že by se rakovničtí hráči nesnažili, vždyť už ve 45. minutě vedli znovu o dva góly, ale hosté dokázali znovu kontrovat. Dvě minuty před koncem dali Rakovničtí sedmý gól a vypadalo to, že vítězství dotáhnou k závěrečné siréně. Bohužel nekoncentrovanost v posledních minutách znamenala, že hosté nejen vyrovnali, ale brzy dokonce srovnali stav. V trestných stříleních to domácím většinou moc nejde, ale tentokrát nezaváhali. Brankář Vágner všechny pokusy hostů lapil a za domácí se prosadili dokonce dva hráči – Vyskočil a Vostrý.

Rakovničtí starší žáci tak přece jen vyválčili na domácím ledě nad houževnatým soupeřem a odvěkým vlašimským rivalem alespoň dva body. Vlašim si odvezla jeden.

Po 23. kolech je Rakovník na 7. místě mezi 14 týmy, ale má zápas k dobru proti Velkým Popovicím B, které ale mohou sehrát v příštím kole taktickou bodypřinášející bitvu se svým „áčkem“, které s velkým náskokem žákovskou ligu vede. Rakovník jede do Mělníka, který je s pouhými čtyřmi výhrami na 13. místě a vítězství hostů se dá předpokládat.
Branky: Vyskočil 4, Zikmund, Vostrý. Nahrávky: Rédl, Zikmund,Vyskočil.
HC Rakovník: Vágner - Dřímalka, Trnka -Vyskočil, Rédl - Albrecht, Vostrý, Stehlík - Zikmund, Mašek, Veselský. Trenér Vladimír Kapoun.

AUTOR: Sláva Pilík

21.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu(17 000 Kč)

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Recepční. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme znalost AJ, práce na PC a komunikativnost., Strava zdarma., Kontakt: e-mailem tapo.holecek@seznam.cz. Pracoviště: Lions - školící středisko nesuchyně, s.r.o. - pracoviště, 270 07 Mutějovice. Informace: Václav Holeček, +420 775 393 939.

2465 - Pracovníci pro ruční praní a žehlení. Požadované(12 200 Kč)

Pracovníci pro ruční praní a žehlení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Čistý trestní rejstřík., Kontakt: tel. 777038145 (čtvrtek od 11:00 do 13:00).. Pracoviště: Družstvo zlahoda - triton spol. s r.o., S. K. Neumanna, č.p. 2229, 269 01 Rakovník 1. Informace: Šeiner, +420 777 038 145.

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni(15 000 Kč)

Pomocníci v kuchyni Pomocná síla v kuchyni. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba 15 dní v měsíci, od 11:00 do 23:00 hodin. Strava zdarma., Kontakt : e-mailem tapo.holecek@seznam.cz. Pracoviště: Lions - školící středisko nesuchyně, s.r.o. - pracoviště, 270 07 Mutějovice. Informace: Václav Holeček, +420 775 393 939.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Pomocný dělník(12 400 Kč)

Pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12400 kč, mzda max. 14400 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Znalost ukrajinského nebo ruského jazyka vítána., Kontakt: e-mailem info@iveba.cz. Pracoviště: Iveba s.r.o. - pracoviště anexia s.r.o., Lubenská, č.p. 1588, 269 01 Rakovník 1. Informace: Petr Baťko, +420 734 622 444.

Nepropásněte! Děti z MŠ Vinohrady Rakovník ve středu v Deníku

7

Hlasujte pro Sympaťáka 6. týdne 2018

Cestování veřejnou dopravou mají zpříjemnit aktuální informace

Střední Čechy – Stamiliony korun pomohou upravit po celých středních Čechách významné dopravní uzly, aby cestující netápali, ale mohli pohodlně šupajdit pěkně rovnou za svým cílem. Pomohou jim v tom přehledné ukazatele. Takové, která nejen budou respektovat potřeby pasažérů, ale také dokážou pružně reagovat na aktuální vývoj dopravní situace. A ještě budou stavěné dostatečně odolně proti útokům vandalů, aby dokázaly sloužit dlouhodobě.

Obec podpoří výstavbu rodinných domů

Lužná – Obec Lužná finančně podpoří výstavbu rodinných domů v části obce Lužná II. na nádraží. Obec bude z letošního rozpočtu investovat částku ve výši patnáct milionů korun, jako podporu výstavby v obci a to konkrétně v lokalitě za vodárnou.

Volejbalistky zničily lídra!

Rakovník – Tohle nikdo nečekal! Volejbalistky VK Rakovník po parádním výkonu přejely suverénního lídra finálové skupiny krajského přeboru I. třídy – Benátky 3:0 a 3:1 na sety a rázem se dostaly do boje o první místo. Na svého víkendového soka sice stále ztrácí 9 bodů, na druhou stranu ale mají dva duely k dobru.