HC Rakovník – Slavoj Zbraslav 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)

Rakovničtí vlétli do zápasu, což hosté nečekali, a tak Vopravil po svém sólu během prvních deseti vteřin skóruje – 1:0. Rakovničtí se začali ještě více tlačit do soupeřovy třetiny, kde trávili nejvíce času. Ale dobýt svatyni hostů se zdálo být pro rakovnické hráče téměř nemožné. Naopak hosté vytěžili ze svých šancí maximum a před závěrečnou sirénou dokázali překvapivě srovnat.
Druhé dějství mělo stejný scénař jako to první. Vopravil vzal na sebe zodpovědnost a přeci jen dokázal hostujícího brankáře překonat a zajistit týmu vedení – 2:1. Když říkáme stejný scénář, myslíme jako přes kopírák. Domácí opět obléhali branku hostí, ale kýžená branka ne a ne padnout. V závěru druhé třetiny se hosté dostali zpět do zápasu. Dokázali totiž srovnat na –2:2.
Poslední třetí třetině domácí nabrali na obrátkách a zvýšili i svoji produktivitu. Zikmund svými dvěma brankami dostal tým do vedení. Hosté se pak již jen vzmohli na kosmetickou úpravu a snížili na – 4:3.

HC Rakovník – Tatran Sedlčany 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)

V nedělním pokračování přívítali na svém ledě starší žáci tým Tatran Sedlčany, který je na posledním místě tabulky s pouhopouhými dvěma body a nelichotivým skóre 26:131. Proto byl úkol pro rakovnické hráče jednoznačný. Dát co nejvíce branek hned v úvodu zápasu a poté již zápas dohrát v klidu a bez zranění. Rakovničtí vedli po první třetině již o dvě branky, což jim dalo na své hole klid a postupem času přidávali další branky. Skóre se zastavilo na sedmičce. Rakovnická obrana nedovolila soupeři se přiblížit na dostřel domácí svatyně a rakovnický brankář si tak mohl na svůj účet připsat zápas s čistým kontem.

HC Rakovník: Vágner, Veselský – Veselý, Stehlík, Mašek, Vopravil, Cajthaml – Dřímalka, Páviš, Vyskočil, Rasocha, Trnka – Albrecht, Zikmund. Trenér: Vladimír Kapoun.