HC Rakovník - Spartak Vlašim 5:2 (2:0, 0:0, 3:2)

Poprvé se trefil Vostárek po přihrávce Rédla. Pak se osmělili i hosté a po faulu Rakovníka v brankovišti trestné střílení neproměnili. Ve 13. minutě hráli naopak přesilovku domácí, ve které zařídil druhý gól Truksa se Zikmundem – 2:0.

Rakovnický Zikmund dostal o tři minuty později také příležitost trestného střílení, ale brankář Vlašimi byl úspěšný, stejně jako předtím rakovnický Sýkora.

Velmi vyrovnaná druhá třetina žádné branky nenabídla. Přinesla však velké množství osobních soubojů a hosté projevili velkou snahu o snížení. Toho se dočkali hned po přestávce ve 41. minutě – 2:1. Pak při přesilovce domácích střílel Zikmund, po přihrávce Kandra a jeho pokus byl úspěšný.

Vlašim se v 54. minutě dostala opět na dostřel, když se Rakovníku přiblížila na rozdíl jedné branky – 3:2). Naštěstí pro domácí si po několika vteřinách Rakovničtí vyměnili tři rychlé přihrávky a Truksa vzal zpět dvoubrankové vedení – 4:2. Při závěrečném tlaku hostí se ještě jednou trefil domácí kapitán Zikmund a uzavřel tak skóre velmi pohledného zápasu na 5:2.

HC Rakovník: Sýkora, Samek - Zíka, Kandr, Urban, Týče, Linc, Vlasjuková - Truksa, Havlíček, Zikmund, Nachtigal, Slavík, Staněk, Rédl, Vostárek, Gebhart. Trenér: Luděk Liprt.