HC Kralupy - HC Rakovník 4:6 (2:2, 0:2, 2:2)

Hosté i po inkasované brance dále pokračovali v tlaku. V 8. a 13. minutě otočili stav utkání střelami Truksy a Vostárka – 1:2. Na konci třetiny se domácí začali více dostávat do šancí a z toho vytěžili vyrovnání.

Tlak domácích trval celou 2. třetinu a hostující obránci začali dělat chyby. Brankář Sýkora byl však v těchto chvílích bezchybný, podržel mužstvo jak se patří a když Rédl s Kandrem proměnili dvě ojedinělé šance Rakovníka ve 30. a 40. minutě šli hosté do kabin s překvapivým a slibným výsledkem 2:4.

Poslední část utkání přinesla obrovské množství neproměněných šancí kralupských útočníků, ale branka padla opět na druhé straně. Truksa využil v 56. minutě šanci kterou vypracoval Týče – 2:5. Zdálo se být rozhodnuto. Domácí však nerezignovali, dvěma slepenými brankami snížili na rozdíl jedné branky a po faulu získali výhodu přesilové hry.

Ihned po vhazování vyhodil hostující obránce puk za hrazení a rázem se hrálo pět na tři. Závěrečný tlak však nepřipustil Truksa, získal kotouč, ujel obráncům a prudkou ranou překonal brankáře. Uzavřel tak skóre utkání na 4:6.

HC Rakovník: Sýkora, Samek - Truksa, Zíka, Vostárek, Povolný, Gebhart, Kandr, Vít, Rédl, Vlasjuková, Nachtigal, Linc, Týče. Trenér Luděk Liprt.