HC Benešov – HC Rakovník 4:7 (1:3, 1:2, 2:2)

Utkání začalo jednostranně, domácí měli dva útoky a pak už jen koukali, co Rakovník vymyslí. Dařilo se druhé řadě a první branku vstřelil po Ambrozově nahrávce Hegebart. Pak zvyšoval Krejčí a třetí brankou téměř pečetil třetinu zkušený Vyskočil, jemuž připravil puk Hegebart s Kounovským. Slovo téměř se vztahuje na gól z posledních vteřin, který domácí propasovali za záda Vágnera.

Po obrátce se hrálo zvolna, hosté trochu polevili a tím se domácí nadechovali k možnosti vyrovnání. Hrál se zajímavý hokej a dobře chytal opět strážce rakovnické branky. Ve 31. minutě domácí z přesilovky snížili a nebýt branky Doudy, bylo by to na pováženou – 2:4. Neuběhla ani minuta a Rakovník potřeboval do šatny odcházet s vyšším rozdílem, a tak Kounovský naservíroval Hegebartovi, aby to bylo 2:5.

V kabině trenér upozorňoval, aby svěřenci dohráli zápas bez vyloučení. Jenže to se nenaplnilo, i když padly na každé straně dva góly (za Rakovník 2x Hegebart), hosté šli na trestnou lavici devětkrát! Několikrát museli bránit jen ve třech, ale vítězství 7:4 bylo naprosto zasloužené.

HC Rakovník: Vágner (Cajthaml) – Krejčí, Mikeš – Nosek, Douda, Klaus –  Vyskočil, Veselý – Hegebart, Kounovský, Ambroz – Kotál, Prejfer – Pechanec, Bauer, O. Gebhart –  Pilík, M. Gebhart, Kozák. Trenér Tomáš Bodinger. Vyloučení: 13/15, rozhodčí: Hruška, Mrázek, Pacovský. Příští utkání: SO 26.10. od 17:30 Rakovník – Poděbrady.

JAK TO VIDĚL HRÁČ MICHAL KOTÁL – V ŠATNĚ, NA LEDĚ I V HLEDIŠTI…

Odpovídá výsledek hře?  Výsledek odpovídá, Benešov byl zatím nejslabší soupeř.
Fanoušci/atmosféra: My jsme měli cca šest fanoušků, kteří s námi jezdí pravidelně i ven, Benešov měl zhruba  30.
Jak se mi hrálo: Raději se nebudu hodnotit.
Náš kolektivní výkon: Výkon byl kvalitní, pán od časomíry mi říkal, že jsme byli zatím nejlepší mužstvo, co zde hrálo.
Hráče zápasu si dnes zaslouží: Hráč zápasu? Jsou 2, Hegenbart, který dal čtyři góly (prostě den pana Hertla (smích) a Michal Ambroz, takhle ho neznáme ,padal do střel, nahrával na góly, bránil hlava nehlava. Super.
Zajímavost z utkání: Povedli se nám přesilovky a krásné akce zakončené goly.
Stín zápasu: Hodně oslabení, pan rozhodčí ve třetí třetině hodně kompenzoval a posílal nás několikrát do třech.
Hláška (motto) dne: Koudy (Kounovský), když nedal gól do prázdné brány, tak nám v kabině říkal:  „Viděl jsem tak velkou bránu a měl jsem tak obrovský puk na  hokejce a stějně nedám (smích).