HC Rakovník – Slavoj Zbraslav 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)

Rakovničtí přeci jen vstoupili do zápasu s větší touhou po vítězství. Tlačení se do útočné třetiny přineslo domácím po čtvrt hodině hry čistého času úspěch. Vostárek dokázal využít svoji rychlost a hostujícímu brankáři nedal sebemenší šanci na úspěch – 1:0. Po zbylých pět minut se nic významného na rakovnickém kluzišti nedělo.

Druhé dějství bylo pro diváka nezajímavé. Sice tu a tam viděli pěknou akci, ale oběma týmům chyběla přesnost v zakončení a nebo útočníci ztroskotali na skvěle chytajících brankářích. Druhá třetina tedy divákům branku nenabídla.

Branky si zřejmě hráči schovávali na poslední třetinu. Po pěti minutách se prosadil Truksa, když propálil zbraslavského brankáře – 2:0. Hostům se podařilo o pár minut později sice snížit na 2:1, ale rakovnický Vostárek byl proti a poslal svůj tým znovu do dvoubrankového vedení – 3:1. Poslední slovo měli přeci jen hosté. Těsně před sirénou se jim podařilo sice snížit, ale zkušení rakovničtí borci si vítězství nenechali vzít. V nedělním utkání na svém ledě pro změnu přivítali domácí Rakovničtí tým ze Sedlčan, který je na posledním místě tabulky.

HC Rakovník – Slavoj Zbraslav 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

Domácí začali aktivně a již brzy šli do vedení – 1:0. Hostům se však podařilo po necelé minutě hry vyrovnat. Domácí se dostali zpět do vedení po fatální chybě zbraslavského brankáře. Začátek druhého dějství patřil domácím. Skvělou ránou a přesným zakončením se blýskl Miksa – 3:1. Hosté sice snížili na 3:2. Ve třetí třetině diváci branku neviděli.
Branky: Zikmund, Samek, Miksa.