Ve čtvrtečním zápase padla v úvodních šedesáti minutách jediná branka. Při neúčasti nejzkušenějších mladoboleslavských hráčů Pabišky, Klepiše, Vondrky či Hanzlíka se dokázal trefit jenom ten nejmladší. Svůj vůbec první zápas za dospělé áčko ozdobil gólem junior Vladislav Houška. Ten překonal pardubického gólmana Kloučka ve 32. minutě. To se v přečíslení tři na dva ocitl Kousal. Bránu minul, u puku ale zůstal, přihrál Vladislavu, jehož rána proletěla mezi vyrážečkou a betonem Kloučka.

Ve zbylém průběhu hry gól nepadl, při domácím pokusu bez brankáře trefil jenom tyčku opuštěné klece Pacovský. Utkání pak v souladu s předzápasovou dohodou pokračovalo prodloužením a samostatnými nájezdy. A štěstí v něm měli více domácí. Pardubické čekání na gól v přípravě totiž ukončil Vojtěch Budík, který prostřelil Kantora v 65. minutě. A domácím se dařilo i v následných nájezdech. Z deseti nájezdníků uspěl jediný – Rostislav Marosz.

Pardubice – Mladá Boleslav 2:1 sn

Branka: 32. Houška. Rozhodčí: Doležal, Pilný – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:4, navíc Kusý (5 min + OT do konce utkání) – Němeček (10 min OT) Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 500.
Boleslav: Krošelj (32. Kantor) – Eminger, Dlapa, Kotvan, Němeček, Říha, Hrdinka, Bernad, Kurka – Pacovský, Žejdl, Orsava – Skalický, Musil, Látal – Kousal, Knotek, Procházka – Flynn, Najman, V. Houška.

Litoměřice – V zápase Stadionu s Kladnem se začalo měnit skóre v jeho polovině. To otevřel skóre domácí Jan Kloz. Ten Kloz, který odehrál poslední dvě sezony právě v kladenském dresu a o jehož služby už neměli Rytíři před letošní sezonou zájem. A o chvíli později šli domácí dokonce do dvougólového vedení, když se prosadil nováček v litoměřickém dresu Markus Korkiaski. Kladno dokázalo odpovědět až příliš pozdě. V 55. minutě totiž snížil na 1:2 z pohledu hostů Jakub Strnad, který skóroval ze samé hranice brankoviště.

„Bohužel jsme dostali jeden gól v oslabení a potom jsme udělali hrubou chybu na útočné modré čáře. Domácí to potrestali, to rozhodlo,“ zhodnotil hostující kouč Jindřich Lidický.

Litoměřice – Kladno 2:1

Branky a nahrávky: 29. Kloz (Pavlas, Kadlec), 32. Korkiakoski (Kadlec, Marcel) – 55. Strnad (Kubík, Svedlund). Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. Rozhodčí: Luczków, Vyštejn – Votrubec, Ševic. Diváci: 510.
Kladno: Stahl – Zich, Kehar, Volráb, Zajíc, Zelingr, Svedlund – Hajný, Zikmund, Š. Bláha – Vildumetz, Strnad, Filip – Jelínek, Patyk, Schildhabel – M. Bláha, Kubík, O. Bláha.