„Po domácí výhře nad Spartou jsme věděli, že se na nás připraví, ale myslím,že jsme je opět trochu překvapili, protože první třetina byla celkem vyrovnaná. Měli jsme spoustu šancí, ale nedokázali jsme domácího gólmana překonat,“ litoval kouč mladších žáků Luděk Liprt, jenž si pochvaloval především výkon gólmana Hejdy.

„Ve druhé třetině jsme nestíhali trochu bruslařsky, protože síla pomalu docházela, ale bránili jsme, jak se dalo a nejvíce k tomu pomohl gólman Hejda, který opravdu chytal bravurně a spousta Sparťanů ho nemohla překonat. Musím celý tým pochválit, protože kluci odehráli dobrý zápas.“

První gól Rakovník vstřelil Liprt. Druhý gól vsítil po krásné akci Lochovský a třetí Pelikán střelou od modré.

Podle kouče starších žáků Tomáše Bodingera to měli jeho svěřenci velmi obtížné. „Sparta je špičkové mužstvo, které si vybírá nejlepší hráče z Prahy a okolí. Pro nás je hlavní úkolem, vyjít ze zápasu se ctí. Samozřejmě výsledek vypadá hrozivě, ale taková je realita. Sparta neztratila v soutěži ani bod.“

Starší žáci: Růžička, Staněk, Vondráček, Pokorný, Erba, Bodinger, Michal, Lev, Vlasjuk, Šabada, Vostárek, Ruchař, Drsek.
Mladší žáci: Hejda, Kopelent, Ambrožewicz, Lukeš, Liprt, Opat, Icha A., Icha D., Icha M. Javůrek, Lochovský, Bureš, Šnídl, Pelikán.