Zahájení provozu stadionu je naplánováno na 15.9.2008. Zájemci o pronájem ledové plochy se mohou informovat na tel. čísle 313 517 234.


Škola bruslení
Pro nejmenší budou opět probíhat hodiny školy bruslení a to v úterý od 16:00 – 17:00 a pátek od 15:00 – 16:00.
Chcete, aby vaše dítě smysluplně využívalo svůj volný čas? Aby jej trávilo například ve sportovním kolektivu mezi novými kamarády? Aby sportem získalo tělesnou zdatnost a přisvojilo si mnoho návyků, které se mu budou v životě hodit? Pak máme právě pro Vás následující nabídku.

Tělovýchovná jednota HC Rakovník (zimní stadion) pořádá nábor dětí do školičky bruslení, která je určena pro žáky 1.-3.tříd základní školy a dále dětem od 4 let věku.
Informace pro rodiče:
• tréninky jsou vedeny trenérem s licencí „C“
• od září 2007 do února 2008 stačí dětem pouze povinná výstroj: brusle, přilba(může být i cyklistická, lyžařská, aj.), pevné rukavice (palčáky), dále doporučujeme chrániče kolen a loktů
• Vaše dítě naučíme různé dovednostní, obratnostní a rychlostní hry, zažije legraci a sportování, pokud najde zálibu v ledním hokeji
• umožněte svým dětem naplnit touhu, jejich sklon k hravosti a najít svoje uplatnění ve sportovních aktivitách. Právě v tomto věku projevují tendenci k soutěživosti.
• děti si snáze zvykají na režimové návyky, upevní vazbu dítě-rodič-trenér a rozvinou si schopnost koncentrace
• důležité je dát dítěti najevo svoji podporu v jeho sportovní činnosti
• lední hokej je senzomotorický a velmi náročný sport, proto je velmi důležité získat co nejširší pohybové základy, schopnosti a dovednosti již od útlého věku
Neváhejte a přiveďte své děti, ať si s námi zahrají, těšíme se na Vás jakýkoli tréninkový den – úterý od 16:00 do 17:00 a v pátek od 15:00 do 16:00 na zimním stadionu v Rakovníku.