Premiérové vystoupení sklidilo obrovský úspěch. Hra s Tomášem Töpferem, Terezou Bebarovou, Otakarem Brouskem mladším, a dalšími herci se stává ihned po premiéře trhákem. Vyprodána jsou už i lednová vystoupení. Špičková divadelní scéna - Divadlo Na Fidlovačce - patří k neodmyslitelné části pražské divadelní scény. Na svém programu v prosinci na velké scéně divadla se hraje každý den. Nedaleká Komorní Fidlovačka, která je součástí divadla, nabízí v prosinci dvanáct představení. Hned ty první byly (1. a 2. prosince - Záhada aneb Zapřená láska s Tomášem Töpferem a Otakarem Brouskem ml.) součástí natáčení České televize.

O nabídce pro diváky jsme si povídali s Janou Mikulíkovou z tiskového oddělení.

Ve vaší nabídce je dárkový poukaz.
Přesně tak. Řekla bych, že to je v předvánoční době tip na pěkný vánoční dárek. Cena poukazu je 350 korun a platí na libovolné představení. Má neomezenou platnost a jedinou podmínkou je předběžné objednání, aby se nestalo, že bude představení vyprodáno.

Nabízíte ale i další zájímavou možnost, která bezesporu může být rovněž zajímavým dárkem pod vánočním stromečkem – Abonentní kupony.
Abonentní knížečka obsahuje kupony na šest libovolných představení a platí vždy na sezonu. Takže v současnosti to je do 30. června. Její cena je 1920 korun.

Obě nabídky, jak Dárkový kupon, tak Abonentní kupony platí jen do velkého Divadla Na Fidlovačce?
Nikoliv, platí pro obě scény, tedy i do Komorní Fidlovačky, kromě představení Můj báječný rozvod. Právě do Komorní Fidlovačky směřuje i naše třetí zajímavá nabídka.

A ta zní?
Máme tři programy – A, B a C. V každém programu máme zařazeny tři představení po dvou vstupenkách s tím, že vždy je zahrnuto představení Můj báječný rozvod s Eliškou Balzerovou.

Čím se liší ony tři programy?
A jsou vystoupení ve všední den, B zahrnují páteční představení a C sobotní.

Jaká je cena?
Ve všech třech případech stejná – 1680 korun.

U vás existuje i Klub přátel divadla. Můžete prozradit něco bližšího?
Členové mají možnost čerpat řadu výhod – například výrazné slevy na vybraná představení, přednostní právo na nákup vstupenek. Informujeme o aktuálním dění, máme autogramiády, mimořádná představení i besedy s herci našeho divadla. Podmínkou členství je uhrazení členského poplatku ve výši 50 korun. Každý člen pak získá kartu, se kterou se na našich akcích prezentuje.

Kde lze získat podrobnější informace o veškerém dění v Divadle Na Fidlovačce?
Buď e-mailem na adrese: mikulikova@fidlovacka.cz, nebo na telefonních číslech 241 409 346, 261 215 721

Současný repertoár Divadla Na Fidlovačce:

Muzikály:
Balada pro banditu, Divotvorný hrnec, Hvězdy na vrbě, Jeptišky, My Fair lady, Šumař na střeše

Činohra:

Blboun, Čaj u královny, Habaďůra, Hádej, kdo přijde…, Hostinec u kamenného stolu, Hotel mezi dvěma světy, Jen žádný sex prosím, jsme přece Britové! Aneb všichni v tom jedou, Julie, ty jsi kouzelná!, Lucerna, Nerušit, prosím, Poslední doutník, Proutník pod pantoflem, Shapira, Stvoření světa a jiné.

Komorní Fidlovačka:

Benefice aneb zachraňte svého Afričana, Miláčci a milodary, Můj báječný rozvod, Nejlepší kamarádky, Tři holky jako květ, Záhada aneb zapřená láska, Žena v černém.