To, jak si společně občas koncertují doma, měly možnost rodiny předvést i na pódiu Základní umělecké školy v Rakovníku.
„Rodinné koncertování má už v naší škole zažitou tradici. Návštěvnost i účast rodičů, prarodičů s žáky je vždy potěšující,“ uvedla ředitelka školy Libuše Podaná.
Mnohá vystoupení byla pro posluchače doslova pohlazením na duši.
Patřila mezi ně například čtyřruční hra na klavír Vojtěcha Pátka a jeho maminky, kteří zahráli známou filmovou melodii Moon River, Love is many, kterou opět čtyřručně přehrály Anežka a Tereza Biňovcovy, líbezný hlásek Lucie Zápalové v písni Song for Ireland, podbarvený hrou na kytaru jejího tatínka či Ukolébavka, kterou na příčnou flétnu zahrála Markéta Štýbrová, kterou rovněž na kytaru doprovodil její táta.
Pak tu byla všechna následující srdci milá vystoupení. Sem určitě patří zpěv a hra na klávesový nástroj sourozenců Chudáškových, housle a klavír Denisy Šilerové s dědečkem, čtyřruční klavír Veroniky Vildmanové s dědečkem, Kateřiny Blovské s babičkou či čtyřruční hra sestřiček Sandry a Simony Halmlových.
Nelze vyjmenovat všechny účinkující, ale byl to kouzelný podvečer v opravdu příjemné společnosti nadaných muzikantů.
Koncertem provázely sestry Kateřina a Veronika Elznicovy.
O bezvadnou tečku se postarali Michal a Martin Štenglovi s maminkou. Duo harmonik a saxofon vypálilo dvě lidovky Kolíne, Kolíne a Muziky, muziky.