Akci, který vzbudila velký zájem nejen pavlíkovských občanů, ale i širokého okolí, zorganizovala Petra Zikmundová. „Děkuji všem, kteří dorazili, vedení městysu za umožnění výstavy, sponzorům a muzikantům. Děkuji i panu Erbákovi, který se nezalekl, když jsem mu na podzim řekla, že fotky, jež jsem náhodou objevila na webu Josefa Vejvody, by stály za to tady vystavit a připomenout si tak Jazzové léto, což se nakonec podařilo,“ uvedla Petra Zikmundová.

Také rakovnický lékař Peter Erbák poděkoval za umožnění výstavy i všem příchozím. „Fotím, pokud mi nevynadají, nejraději muzikanty a fotím rád lidi, co něco dělají. Kromě hudebníků ještě tanečníky a vesměs lidi, kteří se tomu nemohou moc bránit,“ usmíval se sám autor fotografií.

Výstavu, která bude k vidění do 26. května, měl uvést významný pavlíkovský rodák a milovník jazzu Jiří Anderle, který ovšem ze zdravotních důvodů nakonec nemohl dorazit, a tak alespoň pronesl několik vět k návštěvníkům pomocí mobilního telefonu a mikrofonu během koncertu Teamu Františka Uhlíře. Kapela opět předvedla brilantní výkon a svým více než hodinovým vystoupením zahřála nejedno srdce zcela zaplněného sálu Galerie Anderle.

Ilustrační snímek
Pobyt v porodnici se často daří zkracovat
Ilustrační foto.
Přijímačky na střední školy se blíží. Chcete uspět? Přinášíme rady, jak na to